29 Nisan 2015 Çarşamba

Favori Kaş Ürünüm

29 Nisan 2015 Çarşamba


M.A.C PROLONGWEAR WATERPROOF BROW SET

Mutlu günler güzeller :)

Bugün sizlere bu güzel renkli kaş sabitleme maskarasından bahsetmek istiyorum.

Prolongwear serisinde yer alan bu renkli kaş sabitleme maskarasının başka 5 rengi daha bulunuyor. Benim rengim ise Bold Brunette

Happy Days my beautiful friends :) 

Today I want to tell you about this tinted brow gel.  It's in Prolongwear Series at M.A.C. It has 5 different shades. I have the Bold Brunette shade.
İlk bakışta maskara gibi duruyor. Normal maskara aplikatörüne göre çok daha ufak bir aplikatörü bulunuyor. Buda ürünü daha iyi ve taşırmadan uygulamanızı sağlıyor. 


At first sight It looks like a mini mascara. It has a lot smaller applicator than the regular mascara applicator. This makes you better application and without overflow. 


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


Bu renkli kaş sabitleyicisi kaşlarınızın gün boyu yerinden oynamamasını sağlıyor. Kaşlarımda çok fazla boşluk oladığı için bu ürün tek başına yeterli oluyor. Ama kaşlarınız seyrekse önce MAC Fluidline Brow Gelcremes ile kaşlarınızı doldurup ardından bu kaş sabitleme maskarasıyla sabitlemenizi öneririm. Ben uygulamayı kaşlarımı yuvarı doğru tarama şeklinde yapıyorum.


This tinted brow gel makes your brows not to move all day long. I dont have so many spars in my brows and thats why Its enogh for my brows. But if you have spar areas in your brows I suggest you to fill them in with MAC Fluidline Brow Gelcremes then fix with this mascara.  I'm using it upward motions to my brows.

------------------------------------------------------------------------------------------


Sağ tarafta ürünü uyguladığım kaşım gerçekten çok doğal, çok yumuşak görünümlü bir bitişi var. Diğer kaş sabitleme maskaraları gibi kaşınızı sert bırakmıyor. Yüzmeye gittiğim günlerde bile rahatlıkla kullanabiliyorum hiçbir şekilde akmıyor.

---------------------------------------------------------------------------------------

At Right Side I applied the product and It really has natural and soft finishes.  It is not sticky like other products. I use it even when I go swimming and its waterproof. Doesn't move anywhere.


Ürün sadece 5gr ama uzun ömürlü ve bereketli. Kendisini 7 ay önce almıştım. Kesinlikle bir damlası bile kurumadı ve hala aynı yoğunlukta renk veriyor. Fiyatı 59tl ve kesinlikle hakettiğini düşünüyorum.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

This product is only 5 grams but long lasting. I bought it  7 months ago. It doesnt even dry and gives its color like first day. It worth its price.


Evet kızlar :) Peki sizin favori kaş ürününüz hangisi? Bu bitince sizce hangi ürünü denemeliyim? Yorum olarak bırakırsanız çok sevinirim.

Sevgiyle kalın. GİZEM....

------------------------------------------------------------------------------------

Well, What is your favorite tinted brow gel? After this finished which product do you suggest me to use? If you leave me a comment I would be very apperaciate. 

With loves GİZEM...
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder