25 Nisan 2015 Cumartesi

Küçük Gözleri Büyük Göstermenin Yolları

25 Nisan 2015 Cumartesi


Mutlu bir günden herkese günaydııııııııııınnnn  :)


Bugün sizlere çok güzel bilgiler vereceğim ve çok çok işinize yarıyacak ;) Bu pratik makyaj yöntemiyle gözlerinizi olduğundan büyük gösterebileceksiniz.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Hello from a beautiful day gorgeous :)

Today I will give you very good informations about '' How to get big eyes?'' and you will really like it :)


Renk Seçimi: Öncelikle göz kapaklarınıza concealer veya makyaj bazı kullanınki göz makyajınızın kalıcılığı artsın. Daha sonra bir koyu ve bir de açık renk far seçin. Göz kapağınızın tümüne açık renk farı sürün. Koyu renk farı ise göz çukurunuzun tam üstüne uygulayın ve dışa doğru hafifçe dağıtın. Renkleri sınırlarından iyice dağıtınki keskin bir görüntü olmasın. 

Eyeliner: Tüm bayanların makyaj çantasından eksik etmediği tek şey :) Eyeliner ı gözün iç köşesinden ince bir çizgi şeklinde çekerek başlayın. Ortaya doğru geldikçe çizgiyi kalınlaştırın. Böylece gözleriniz daha büyük gözükür. Eğer göz yapınız benimki gibi düşükse eyeliner ınızın kuyruğunu alt kirpik çizginizle birleştirin.

Maskara: Maskara olarak kirpiklerinizi uzun gösteren bir maskara tercih etmelisiniz. Maskara öncesinde eğer kirpikleriniz düz ise kirpik kıvırıcı kullanmanızı tavsiye ederim.

Göz Kalemi: Son olarakta gözün iç kısmına ise gözün daha büyük görünmesi için krem rengi kalem uygulamanızı öneririm.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Color Choice: For making your makeup last longer you have to use concealer or makeup base. Then choose a dark and light color of eyeshadow. Apply the light color to all your mobile eyelid and apply the darker color to outer corners and creases. Blend the colors to get away from harsh lines.

Eyeliner: All women has an eyeliner in their makeup bags, right? :) Apply the eyeliner from the inner corner as a thin line. When you come to middle make it thicker. That shows your eyes bigger. If your eyes hooded like me connect your liner with your lower lash line.

Mascara: Use a mascara that makes your lashes longer. Before applying mascara if your eyelashes are straight you should use eyelash curler.

Eye Pencil: Finally, apply to your waterline cream colored pencil and it will make you look awake and eyes get bigger.Sevgilerle Gizem...

Sincerely Gizem...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder