27 Nisan 2015 Pazartesi

Ana Sayfa » , , , , , , , , , » Too Faces Lip Insurance Dudak Bazı Ve Too Faced Melted Lipstick

Too Faces Lip Insurance Dudak Bazı Ve Too Faced Melted Lipstick

27 Nisan 2015 Pazartesi


Merhaba arkadaşlar :)  Nasıl başladınız güne? 

Bugün sizlere bana ablamın Amerika'dan getirmiş olduğu Too Faced in bu güzel iki ürününden bahsetmek istiyorum.

---------------------------------------------------------------------------------

Hi guys:) How did you start your day?

Today I want to tell you about this two beautiful products from Too Faced.

Too Faced Melted "Melted Sugar" : Maalesef bu güzel marka Türkiye piyasasından çekildi. Şimdi ise sadece Chocolate Bar paletleri geliyor Sephoraya ama onlarda karaborsa. Almak isteyenler isim yazdırıyor. Geldiğinde Sephora yetkilileri sizi arıyor.  Bende artık ürünlerini ablam Amerika seyahatine gittikçe ona aldırıyorum. Bence Melted Sugar rengi Melted serisinin en doğal en şirin rengi. Boyutu ufak 12 ml'cik. Sürdüğümde kesinlikle ağırlık yapmıyor. Yapış yapış bir his bırakmıyor. Tek kat sürdüğümde bile örtücülüğü muhteşem. Açık bir renk olduğu için hata kabul ediyor ;) Sürdüğünüzde matlaşıp kurumadığından kalıcılığı iyi değil bi kere yemek yiyip bişiler içmenizle silinip gidiyor. Fiyatı: 21$ 

------------------------------------------------------------------------------------------

Too Faced Melted "Melted Sugar" : This beautiful brand unfortunately withdrew from Turkey markets. But now only Chocolate Bar Palettes are coming to Sephora by orders. Im lucky because my sister often goes to USA. When I need something from Too Faced she brings to me :) So  I think Melted Sugar color in Melted Line, is very pretty and natural. Size is 12ml. Its not heavy. Not tacky. Only one coat is enough and coverage is perfect. Because It's not matte and dry not long lasting. 
Price is 21$Burdada koyu bir göz makyajıyla kombin yaptım.

----------------------------------------------------------------------------------

I have matched it here with a dark toned makeup.


Too Face Lip Insurance Smoothing Anti-Feathering Lip Primer:  Gelelim dudak bazımıza. İpeksimi desem kadifemsimi desem çok güzel bir yapısı var. Aplikatörü kolay bir uygulama sağlıyor. Hafif ince yapısı var dudakta ağırlık hissi yaratmıyor. Sürdükten sonra kuruması için biraz bekliyorum. Anında farkı dudaklarımda hissediyorum. Mat rujlarımı uygularken büyük rahatlık sağlıyor ve kesinlikle rujun kalıcılığını arttırıyor. Ayrıca bu ürünü rujun altına uyguladığımda renk daha güzel daha canlı duruyor.

--------------------------------------------------------------------------
Too Face Lip Insurance Smoothing Anti-Feathering Lip Primer:  It feels like you touch on silk or velvet and its beaıtiful. Application is very easy with its applicator. It has very thin consistency. After I apply it little bit waiting for its dry. You feel the difference. Before I aplly my matte lipsticks It works really great and make them long lasting, vibrant colors.


Evet arkadaşlar benim elimde Too Faced e ait sadece bu iki ürün var. Peki sizde bu markaya ait hangi ürün yada ürünler var? Yorum olarak bırakırsanız çok sevinirim.

Sevgiyle kalın GİZEM...

----------------------------------------------------------------------

So guys, its my two products from Too Faced. If you have any Too Faced products and want to share with me please leave me a comment. I would be very apperaciate.

Sincerely GİZEM...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder