11 Mayıs 2015 Pazartesi

Bobbi Brown Moisture Rich Foundation İncelemesi

11 Mayıs 2015 Pazartesi

Günaydın güzeller nasılsınız? Haftaya bomba gibi mi başladınız yoksa ''Ufff yataktan çıkmak istemiyorum!!'' diyerek mi? Ben güzel başladım hatta siz bu yazıyı okurken spor salonunda tepiniyo olucam :D Bugün sizlere Bobbi Brown un bu güzel fondoteninden bahsetmek istiyorum.
----------------------------------------------------------------
Good morning ladies how are you? Did you start the day energized or '' Nooo I don't wanna go out from bed!!'' ??? I start very good even while you are reading this review I will be at gym and probably runing :D Today I wanna share with you this gorgeous foundation of Bobbi Brown.Ben bu fondoteni yaklaşık 1 senedir kullanıyorum ama sadece yazın 4 ay boyunca kullandım :) Neden? Çünkü yazın bronzlaşınca rengi tam uyuyordu. Kışın denemeye kalktım kahverengi maske gibi durdu. Bende kış boyu Maybelline Affinimatte kullandım. Ondanda başka bir yazımda bahsedeceğim. Bu fondoten yazın tatil akşamlarında resmen kurtarıcım olmuştu. Kuru ciltler için harika nemlendirici özelliği var ve hafifNaturel bitişli. Kapatıcılığı hakkında yorum yapacak olursam orta derecede diyebilirim. Yazın yüzümde sadece hafif kızarıklık oluyor ve kapatıcılığı yeterli geliyor.
-----------------------------------------------------
I am using this foundation for 1 year but only in summer and 4 months :) Why? Because at summer I got bronzed and It was perfect match for my skin. I try it at winter and I was like wearing brown mask. Then I started to use  Maybelline Affinimatte for winter. I will tell you about this another post. This foundation was a life saver for me at summer nights. It is perfect for dry skins and light weight. It has natural finishes. I can say It is medium covarage. It covers perfect my redness and enough for me.


Yapısı akışkan ve ince. Gün boyu renginde bir değişim  olmadı. Yani okside olmadı. Sadece T bölgemi 2-3 saat sonra extra pudralamak zorunda kaldım. Kapatıcılığını arttırmak için ikinci katı uygulamak istediğimde sonuç aynıydı ve ikinci katı dağıtmak çok zor oldu. Sarı alttonlu olduğundan kırmızılıkları güzel kapatıyor. SPF 15 güneş koruma özelliği olduğundan akşam fotolarında beyaz çıkmanız olası :D Pompasız oluşundan ötürü alışkın değilseniz bir çubuk yardımıyla uygulamanızı tavsiye ederim.
 --------------------------------------------------
It has fluid structure but not watery. It doesn't oxidize on my skin. Only I refresh my powder on my T zone. I tried to build up its coverage with second coat but the result didn't change and blending second coat was hard. It is yellow undertone foundation that covers redness very well. Because of the SPF 15 you can look in the photos like casper little bit :D If you are not used to use off-pumped products I suggest you to apply this with a stick. 


Evet artılarıyla ve eksileriyle benim yorumlarım bu şekildeydi. Umarım beğenmişsinizdir ve denemek isteyenlere en azından bir fikir verebilmişimdir. Harika bir hafta geçirmeniz dileğiyle...
Sevgiyle kalın Gizem....
----------------------------------------------------So this was my review for this product with pros and cons. Hope you like it and could give you an idea who wants to try this product. Wish you a great week...
With loves Gizem...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder