4 Mayıs 2015 Pazartesi

Farmasi Argan YağlıI Ve Pamuk Ekstraktlı Şampuan Ve Saç Maskesi

4 Mayıs 2015 PazartesiGünaydınlar kızlar :)

 Sizlere bugün Farmasinin bu muhteşem şampuan ve saç maskesinden bahsetmek istiyorum. Bu ürünle saçlarımın boyadan sonra yıpranması ile tanıştım. Bir çok şampuan denemiştim ama saçlarım kaybettiği nemi bir türlü geri kazanamıyordu. Uçları resmen keçe gibi sert olmaya başlamıştı. Saçlarım açık gezmeye utanıyordum.

-------------------------------------------------------

Good morning angels :)

I wanna talk about you this great two products of Farmasi, a shampoo and a hair mask. I met these products after damaging my hair from dye. I tried lots of different brands but my hair couldnt get back its lost humid. My roots were very good but the ends of my hair was really dry and was like felt. I was very shy to untie my hair.
Derken hazır elimin altında Farmasi gibi büyük bir nimet hemde favori markam varken, bu şampuanla ve saç maskesiyle beraber kişisel bakım ürünlerinide yavaş yavaş denemeye karar verdim. 2 ayda kullanıp bitirdim kendisini ama saç maskesi baya bereketli. Saçlarıma geçtiğimiz yaz önce aralarına kırmızı renkler attırdım. Daha sonrada iki kez ombre yaptırdım. Bu gibi işlemlerden ve fönden dolayı çok fazla yıprandı.banyodan sonra tarayamıyordum uçları çok fazla dolaşıyordu. Elektrikleşme oluyordu saçlarımda. 

--------------------------------------------------------------------- 

 I could easily reach Farmasi products and I feel very lucky for this. I decided to try this shampoo and hair mask, and the other personal care products. I used the shampoo and finished it in 2 months but hair mask didnt finish I use it still. I dyed some parts of my hair last summer to red. After that made ombre 2 times. Because of dying and blow drying my hair it damaged too much. I couldnt brush it after shower. Tangled like crazy. Şampuanın kokusu çok hoş. Boyutu 500ml ve en sevdiğim özelliği paraben içermemesi. İlk kullanımlarımda pek faydasını göremedim ama yaklaşık 5. kullanımımda saçlarımın nem kazanmaya başladığımı uçlarındaki o keçeli görüntünün daha yumuşadığını gördüm. Saçımın rengi daha canlı durmaya başladı. 

-------------------------------------------------------------- 

Shampoo is smelling very nice. 500ml and paraben free. At first time I couldnt see any result but after fifth my hair got its humid back like before and at the ends of my hair got softened. My hair looks much shiney and colorful.

 


Saç maskesini ise şampuanımı uyguladıktan sonra önce uçlarına sonrada saç diplerime doğru uyguluyorum , 10 dakika saçımda beklettikten sonra saçlarımı tarayarak duruluyorum. 

----------------------------------------------------------------------

I am using hair mask after I apply my shampoo, first to my end of hair after towards my roots. After waiting 10 mins I rinse it of by grooming.
Saçlarımın uçları şu an daha iyi durumda ve bu ürün sayesinde saçlarımı kestirme sürem 1-2 ay daha uzamış oldu :) Saçlarım artık çok kolay şekil alıyor.

------------------------------------------------------------------------

My hair is in very good condition now. And I wont cut my ends more 1 or 2 months :) My hair is easily get shaped.

Şampuan Nisan ayı kataloğunda: 14.00TL
Saç Maskesi Nisan ayı kataloğunda: 16.99TL

Farmasi Kozmetik Ürünlerine Ulaşmak Ve Danışmanı olmak isterseniz BURADAN kolayca üye olabilir indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder