16 Mayıs 2015 Cumartesi

Farmasi Purrifying & Mattyfying Yüz Temizleme Jeli

16 Mayıs 2015 Cumartesi

Günaydın meleklerim nasılsınız?

Siz bu yazıyı okurken ben Antep yollarında olacağım inşallah :) Bugün sizlere Farmasi'nin bu güzel yüz temizleme jelinden bahsetmek istiyorum.

--------------------------------------------------------------------------
Good morning angels how are you?

While you are reading this post I will be on the Antep road :D Today I want to share with you this facial cleansing gel from Farmasi.Bu ürünle Neutrogena nın turuncu renkli yüz temizleme jeli cildimi kurutup germeye başladığında tanıştım. Sağolsun arkadaşım bana bu ürünü tavsiye etti ve o gün bugündür yani yaklaşık 2 aydır bu ürünü kullanıyorum ve bitirdim bile :) Benim cildim karma yani T bölgem anormal yağlı yanaklarım kuru. Bu ürünle yüzümü yıkadığımda ki her gün kullanıyorum kendisini kesinlike cildimi kurutmadı ve germedi. Cildi derinlemesine temizliyor. Kendisinden Favori Cilt Bakım Ürünlerim yazımdada bahsetmiştim. Yüz temizleme aletimle müthiş ikili oldular gün aşırı alet ile temizliyorum diğer günler sadece jeli kullanıyorum. Ürün Paraben, silikon ve sodyum klorid içermiyor ki buda en muhteşem 3 özelliği. Ayrıca söğüt kabuğu ekstraktı, meyve özleri ve çeşitli mineraller içeriyor. Buyrun size artı 3 muhteşem özellik daha :) Kokusu çok hafif kesinlikle burnunuzu yakmıyor. Kullandıktan sonra cildiniz daha yumuşak ve mat bit görünüme kavuşuyor. Diğer kullandığım temizleme jelleri gibi gözlerimde yanma oluşturmadı. Bu ürünü kullandığım 2 ay boyunca yüzümde tek bir sivilce dahi olmadı. ( dönemsel sıkıntılar dışında )

O değilde kızlar şimdi bu bitti ya ben ne kullanıcam kara kara onu düşünüyorum. Varsa önerileriniz lütfen benimle paylaşın çünkü bu temizleme jeli seçme konusunda hiç iyi değilim ki doğru dürüst yorumladığımıda söyleyemicem :( çünkü şu an saat 2 ve ben 8de yola çıkıcam. Neyse hepinizi çok seviyorum ve harika bir hafta sonu geçirmenizi diliyorum....

--------------------------------------------------------------------------

I have met this product after Neutrogena's orangy facial cleansing gel made dry my skin. My friend suggest me to use this Farmasi's  cleansing gel and I am thankfull to her. I used and finished it in 2 months :) I have combination skin. I used it everyday and it doesnt make my skng dry. Cleanse eeply to skin. I have mention it my Favori Cilt Bakım Ürünlerim post. This product has 3 great points that are paraben free, silicon free and sodium chloride free :) Not done yet more 3 are; contains willow bark extract, fruit acids and mineral complex. Smell is not heavy and good for sensetive skins and eyes. While I was using it except my special terms I have never faced acne problems. 

So girls I have finished this what will I use? If you have any suggestion me a cleansing gel please share with me. I would be very happy because I think I am not good at choosing and writing a review about cleansing gels. Time is 2pm or am whatever I am so sleepy and I will wake up after 6 hours :( Whatever I love you all  so much and wish you a great weekend.....


Üyelik ve sipariş için buraya tıklamanız yeterli :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder