6 Mayıs 2015 Çarşamba

Ana Sayfa » , , , , , , » Favori Maskaram - Farmasi Let's Makeup Extra Effect Mascara

Favori Maskaram - Farmasi Let's Makeup Extra Effect Mascara

6 Mayıs 2015 Çarşamba

Merhaba kızlar :)

Güzel bir maskara incelemesiyle karşınızdayııııımmmm :)

Hi girls :)

I am here with a great mascara review :)

Bu maska Farmasi'nin Aralık ayında çıkardığı Let's MakeUp adlı seriye ait ve 14 yaş üzeri tüm gençlere hitap etmekte. Seride iki çeşit maskara var fakat ben extra dolgunluk ve uzunluk verdiğini idda eden sarı olanı tercih ettim.This mascara launched on December'14 Farnasi Catalogue in line Let's MakeUp.  This Line caters to teens. In the line there are 2 mascaras but I prefer which gives extra volume and lenghts which colored yellow.


Dolgunluk vermesi beni orta derecede memnun etti diyebilirim fakat kesinlikle uzunluk verme konusunda çok başarılı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Fırça yapısı çok güzel ince ve uzun. Fakat plastik :( Oldum olası tombul fırçaları sevmemişimdir çünkü her maskara deneyimimde göz kapağıma bulaşma sorunu yaşarım fakat bu maskaranın fırçasında bunu yaşamadım.Volume feature doesn't pleased me that much but the lenght feature is beyond perfect. Brush type is very good, thin and long. Unforunately synthetic :( I really dont like fat brushes because when I apply with a fat brush, mascara appears on my lids. But with this mascara I didnt face this problem.Alt kirpiklere uyguladığınızda sonuç muhteşem oluyor. Aslında üst kirpik değilde alt kirpik maskarası deselermiş adının hakkını verirmiş o zaman :D
If you use it from lower lashes result is perfect. It could me perfect lower lash mascara :D 

Bu arada kesinlikle waterproof ağlasanızda, gözleriniz soğuktan yaşarsa bile akma yapmıyor.Doesnt smudge and budge even if you cry.
Ürünün fiyatı bir çok maskaraya göre çok uygun. Şubat kataloğunda 15tl. Denemeye değer bence ;) Peki sizin favori maskaranız hangisi? Yorum olarak bırakırsanız çok sevinirim kızlar ;)

This products price is more convenient than other mascaras. In February Catalogue it is 15 turkish liras. Worth to try I think :) So what is your favoreite mascara so far? If you leave me as a comment I would be happy :)

Sevgilerle Gizem....

With Loves Gizem...

Üyelik ve Sipariş için buraya  tıklamanız yeterli :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder