10 Mayıs 2015 Pazar

L'oreal Lumi Magique Pure Light Makyaj Bazı

10 Mayıs 2015 Pazar

Mutlu pazarlar herkese :)

Bugün Anneler Günü, öncelikle tüm annelerin ve anne adaylarının Anneler Gününü kutlarım. Malum bugün indirimin son günü ve sizin de hoşunuza gidebilecek, +Watsons Türkiye , +Gratis ve +Rossmann Türkiye lerde rahatlıkla bulabileceğiniz L'oreal Lumi Magique Pure Light Primer'dan bahsetmek istiyorum :) 

-------------------------------------------------------------------------------------

Happy Sundays everybody :)

Today is Mother's Day and Happy Mother's Day to all mothers and future mothers :) This is the last day of sales and I want to share you about L'oreal Lumi Magique Pure Light Primer and you might like and can easily find in +Watsons Türkiye , +Gratis and +Rossmann Türkiye  :)Öncelikle beni tanıyanlar bilir makyajda çok mat bir görünümü sevmiyorum. Hep böyle makyajımda hafif bir ışıltı olmasını tercih ederim. Tabi disco topu gibi parlamamak kaydıyla :) Işıltı beklerken makyajımın kalıcı olmasınada dikkat etmem gerektiğini öğrendim zamanla ve bir makyaj bazına ihtiyacım olduğunu farkettim. Peki hangi ürünü kullanmalıydım? Hem ışılıtı vericek hemde uzun süre makyajımı yüzümde tutabilecek bir baz varmıydı? Yabancı youtuberlarda çokça rastlamaya başlamıştım bu ürünü ve bir indirim döneminde sadece 20tl ye kendisine sahip oldum.

-----------------------------------------------------------

If you know me I dont like mat finishes on my makeup. Always like litte bit dewiness on the makeup. Of course I dont wanna look like a disco ball :) In time I learnt how I make my makeup last longer and meantime get some dewiness. I have relised I need a makeup primer to provide both - long lasting, dewiness- So which product do I have to use? Which product provides me both? I have seen this product a lot of youtubers and I bought it in Sales 20tl.Ürün bu şekilde akışkan bir yapısı var. İnci parlaklığında beyaz bir rengi var.

----------------------------------------------------------------------------

It has fluid structure. Pearly white color.
Ürünü cilde yedirdiğinizde ten renginizi hafif şekilde açıyor ve parlaklık kazandırıyor. Resimde bu ne kadar belli oluyor bilemiyorum. Bende yağlı bir his bıraktı bu yüzden yağlı ciltlere pek uygun olduğunu söyleyemem. Miktarıda fazla kaçırırsanız bembeyaz bir suratınızın olması muhtemel :) Makyajımın kalıcılığını arttırdığını söyleyemem. Gördüğüm tek etki pürüzsüz bir görünüm ve hafif parlaklık sağlaması oldu.

--------------------------------------------------------------

When you apply the product to your skin, your skintone gets little bit light and shine. In the picture ı dont know how is it appear. I got oily feeling after I apply it thats why I dont think oily skins can use it well. If you apply little bit more you could have a white face :) I can't say it made my makeup last longer. Its the only effect that I see from this product is a smooth skin with less pores and dewiness ofcourse.Bunlar benim ürün ile ilgili olan deneyimlerimdi. Peki sizler bu ürünü denedinizmi? Deneyimleriniz neler oldu? Paylaşırsanız çok sevinirim. Umarım harika bir Anneler Günü geçirirsiniz.

Sevgiyle kalın GİZEM....

--------------------------------------------------------------


These are my experiences about this product. So did you try this? What was your pros and cons? If you share with me I would be happy. Hope you have a great Mother's Day.


With loves GİZEM...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder