1 Mayıs 2015 Cuma

M.A.C Prep + Prime Makyaj Bazı Ve Göz Bazı

1 Mayıs 2015 CumaMerhaba kızlar bugün sizlere çok mu çok güzel iki üründen bahsetmek istiyorum :)

-------------------------------------------------------

Hi girls today I will talk about this beauties :) M.A.C Prep+Prime Skin Base Visage: Bu ürün fondotenden önce cildi makyaja hazırlamak için kullanılan, çok hafif yapıda, kokusu olmayan bir baz. Bu ürün her ne kadar nemlendiriciler, jel yapıda bazlar veya serumlara göre cildi makyaja daha iyi hazırlamasada, ipeksi pürüzsüz ve yağsız bir yüzey oluşturmada çok başarılı. ( Tabi sizin cildinizin ihtiyacına göre gösterdiği performans değişiyor. )  İçinde silikon barındırması bence pek iyi bir özellik değil. İçinde anti-oksidan olan bitki özleride bulunuyor. Normalden kuruya dönük ciltlere çok uygun fakat, yağlı ciltlerde biraz parlama yapabilir. Benim cildim karma ve T bölgemde bu ürün parlama yapıyor. Cildimdeki kırmızılıkları hafif azalttığını söyleyebilirim. 

Fiyatı:87 tl

--------------------------------------------------------------

 M.A.C Prep+Prime Skin Base Visage: This product is used for preaparing our face before makeup, this has very light structure and doesn't smell bad. Although this product doesn't prepare your skin as good as moisturizers, gel bases and serums, it is successfull to create a silky and soft surface. ( But the performance depends on your skin needs. ) It has silicon in it unfortunately. But a plus thing it has herbals that antioxidants. It suits well normal to dry skins, but it shines on oily skins. I have karma skin and my T-zone shines when I apply it. It reduced my redness in skin.

Price: 30$ 
M.A.C Prep+Prime Vibrancy Eye Primer: Daha önceden hiç göz bazı kullanmazdım. Çünkü tek renk far daha çok kolayıma geliyordu ve gerek duymazdım öncesinde göz kapaklarımı far için hazırlamaya. Ama ne zaman 3 adet farla değişik makyajlar yapmaya başladım ve o renklerin yerli yerinde durmadığını ve saatlerce dayanmadığını gördüm o zaman karar verdim mutlaka bir göz bazı kullanmam gerektiğine :) Bu ürün benim ikinci ürünüm. Şu anda M.A.C Painterly Paint Pot unu denemekteyim. Daha sonra onun hakkındaki düşüncelerimi de sizlerle paylaşacağım.

Evet bu ürün pompalı ve bence bu özelliği ürünü minnacık alabilmeniz ve hijyen açısından çok iyi. Fakat bittiğinde hep  dibinde azıcıkta olsa ürün kalıyor  ve dışı siyah olduğundan ne kadar kaldığını da göremiyorsunuz :(   Buda ürün azıcık pahalı maalesef.. Benim için her iki gözede bi kere sıkmak yetiyor. Göz kapaklarımda hafif mat duruyor kapatıcılığı ince doğal yapıda. Farımı uyguladığımda dökülme yapmıyor ve farımın rengi daha canlı duruyor. Fiyatı bakımından mutlaka edinmelisiniz diyemeyeceğim. Ama kıyarsanız paranıza kesinlikle buna değer ;)

Fiyatı:101 tl

-------------------------------------------------------------M.A.C Prep+Prime Vibrancy Eye Primer: I have never used eye primer before. Because I was using one shadow and that doesn't need blending for me. When I start to improve myself in makeup, tried playing with colors. But something goes wrong my eyeshadows doesn't stay in place and ruins my look that try to make. Then I decided to use eye primer. This product is my second. I am trying now M.A.C Painterly Paint Pot. Soon I will share my opinions about it too. 

This product has pomp and this is good for to take a little product and hygiene. But when you think it finished there always a product at the and :( You couldn't see the level because its black covered. I am using half pump on each lid and its enough for me. It has mat finish and little coverage. After I use my eyeshadow and it doesnt fall and crease. My eyeshadow look more bright. It is little pricey but the performance worth it.


Price: 40 $
Umarım beğenmişsinizdir ve deneme fırsatı bulursunuz.

Herkese mutlu günler dilerim.... Gizem

------------------------------------------------------------------- 

Hope you liked my review and try this products.

Have a nice day..... GizemHiç yorum yok:

Yorum Gönder