15 Mayıs 2015 Cuma

SON D&R ALIŞVERİŞİM :)

15 Mayıs 2015 Cuma
Günaydın kızlar nasılsınız?

Hasta bir günün akşamından sizlere son D&R alışverişimden bahsetmek istiyorum. 3 yeni kitap aldım kendime ve 3 üde bitti daha 1 ay olmadan. Çok fazla kitap okuyorum. Bizimkiler sana kitap dayandıramıyoruz der oldu :D Ama napayım çok ama çok seviyorum  okumayı, hele okurken zihninizde karakterleri vücutlandırmanız, mekanları bir tablo çizer gibi çizmeniz muhteşem bir duygu. Neyse gelelim kitaplara :)

İlk olarak Nilda Ferhan Efeçınar - Esmaların Gizli Hazinesi adlı kitabından bahsetmek istiyorum sizere. Bu kitapta Allah'ın güzel 99 sıfatının farklı enerjilerle Allah tarafından insanlara yaradılıştan verildiğinden bahsediliyor. Allah'ın her bir sıfatının farklı bir enerjiye sahip olduğu ve doğru zamanda, doğru sıfat zikredildiğinde farklı alanlarda ( iş,aşk, para mutluluk vs. ) rızk kapılarının açılacağına dair çalışmalar içeriyor. Okumaya değer bir kitap ben zaman bulduka içindeki çalışmaları yapıyorum, Bir yararı oluyormu bilmiyorum ama manevi olarak çok rahatladığımı söyleyebilirim :)

İkinci kitabım ise Brian Freeman - Ahlaksız adlı romanı. Bu roman Macavity EN İYİ İL ROMAN Ödülünü almış. Bu roman Jonathan Stride adında Minnesotada görev yapan bir dedektifin bir yıl içinde kaybolan iki genç kız, Rachel ve Kerry,  hakkında yaptığı araştırmayı ve bu araştırmanın sonundada kendi hayatının nasıl karmaşık hale geldiğini konu ediyor.

Üçüncü ve son kitabım ise herkesin bildiği E L James - Grinin Elli Tonu . Tabiki bu kitabı bilmeyenimiz yoktur. Sevgili Anastasia Steele ve Christian Grey'in hikayesi. Bu kitabın filmide çekilmişti. Ben gidemedim fakat giden arkadaşlarım özellikle kitabı okuyanlar büyük hayal kırıklığı olarak yorumladı. Bende kitabını alıp okuyup sonra filmi izleyip yorumumu yapmak istedim. Daha sonra isterseniz film hakkındaki düşüncelerimide paylaşabilirim :)


Eveeeet umarım beğenmişsinizdir. Varsa kitap önerilerinizi yorum yazın çünkü acilen kitap almam lazım elimdekiler bitti kriz durumundayım :D

Sevgiyle kalın GİZEM...

2 yorum: