8 Mayıs 2015 Cuma

Ana Sayfa » , , , , , , » The Balm Mont Balm Paleti İle Göz Makyajım

The Balm Mont Balm Paleti İle Göz Makyajım

8 Mayıs 2015 Cuma
Günaydın Canlarım nasılsınız?

Bugün sizlere bir palet tanıtma makyajı yapmak istedim. Hem renklerin tendeki duruşunu görün istedim hemde belki denemek istersiniz diye düşündüm. Lafı fazla uzatmadan hadi başlayalım :)
-------------------------------------------------------------------------
Good morning dear how are you?

Today I wanna show you a palette makeup. With this you can see the how looks shades on skin or maybe yoy want to try it. Lets get started :)


İlk adım olarak MAC Painterly Paint Pot ile göz kapaklarımı makyaja hazırlıyorum. Daha sonra paletteki en açık renk olan Cartina rengi ile bazımı sabitliyorum.
--------------------------------------------------------------------
For first step I am preparing my eyes to makeup with MAC Painterly Paint Pot. Then I put the lightest color in the palette Cartina to set up my primer.


İkinci adımda ise geçiş rengi uygulaması geliyor. Ben paletteki bu vizon rengi olan Whistler rengini gözümün katlanma bölgesine uyguluyorum.
--------------------------------------------------------------------
Second step we will apply our transition color. I used the mink color named as Whistler to my crease part of my eyes.Ve sıra benim paletteki en sevdiğim renk olan Aspen isimli bakır kızıl rengi uygulamaya. Ben bu rengi tüm göz kapağıma uyguladım. maalesef ilk katta istediğim rengi vermedi. 3 kat uyguladıktan sonra geçiş rengi uyguladığım fırçamı alıp bu iki rengin sınırını güzelce karıştırıyorum ki geçişi çok yumuşak olsun :)
-------------------------------------------------------------------------------
And now its turn to apply my favorite color in the palette named as Aspen, its color copper red. I applied this color to all over my eyelid but I applied 3 coats to reach my desired color. Then I pick the brush that I use for my crease and blend for softening the edge of colors.
Makyajıma derinlik kazandırmak için ise paletteki grimsi siyah renkte olan Zermatt rengini göz kapağımın dış köşelerine uyguluyorum ve temiz bir karıştırma fırçasıyla karıştırıyorum.
------------------------------------------------------------------------
So to add depth to my makeup I am using the black-gray color named Zermatt at the palette to my outer corners of my eyes and blending with a clean blending brush.


Alt kirpik çizgimin dış kısmına Zermatt rengini orta kısma kadar uyguluyorum. Daha sonra Aspen rengini sınırı iyice karıştırarak uyguluyorum. Gözümün iç köşesine de Cartina rengini uyguladım.
-------------------------------------------------------------------------
I applied Zermatt to outer corners of my lasline till middle part then add Aspen color and blend the edges very well. To inner corners I apply Cartina color to make it bright.


 


 Son adımda ise MUFE takma kirpiklerimi takıyorum ;) Ve bitti umarım beğenmişsinizdir kızlar :) Bu paleti tüm +Gratis lerde bulabilirsiniz.
------------------------------------------------------------
At last step I apply my MUFE falselashes ;) And done I hope you like it :) You can find this palette to all +Gratis shops.

 


Sevgiyle kalın GİZEM.....

With loves GİZEM.....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder