29 Mayıs 2015 Cuma

Watsons Türkiye Alışverişim

29 Mayıs 2015 Cuma
Günaydın canlarım :) 

Dün instagram hesabımdan +Watsons Türkiye den yaptığım alışverişimi paylaşmıştım. Bugünde size aldığım ürünlerden biraz bahsetmek istiyorum ;)

Good morning loves :)
Yesterday I share my +Watsons Türkiye shopping pictures on instagram. Today I wanna tell you about the products that I bought little bit ;)

İlk olarak deniz denemediğim bir marka olan +Le Petit Marseillais ın Mandalina ve Misket Limonu Kokulu duş jelinden başlamak istiyorum. Mağazada bu markanın tüm duş jellerini kokladım ve en sevdiğim bu oldu. Zaten ben narenciye kokularını başka bir seviyorum nedense :) Sanırım Akdenizli olmam gerekiyordu ;) İnternetten edindiğim bilgilere göre küçük marsilyalı anlamına gelen '' Le Petit Marseillais'' sabunun ilk ortaya çıktığı yer olan Marsilya'da doğmuş.. Meşhur Marsilya sabununu tüm dünyaya tanıtan marka ürünleri geleneksel yöntemlerle toplayıp doğal kaynaklara zarar vermeden üretimini yapıyormuş. 

Fransanın en yeşil markası ünvanını kazanan Le Petit Marseillais ürün ambalajları geri dönüşüme uygunmuş ve üretimde bazı ürünlerinin ambalajlarını geri dönüşüm yöntemiyle yapıyormuş.

Ürünlerinden Duş Jelleri ve Sabunları Paraben ve Renklendirici içermiyor. Duş jellerinde nemlendiri özelliğinin olduğunu iddia ediyor deneyip görücem. Kokusu tek kelimeyle beni benden aldı :) Fiyatıda harika sadece 5.99 tlFirst, I wanna share you about that I have never use before a brand named +Le Petit Marseillais  Mandarin and Lime Shower Gel. I have smelled all other shower gels from this brand and this is my favorite. Actually all the time I liked citrus fragrances very much :) I gues I should be Mediterranean girl :) I get some information about this brand. Let's see. '' Le Petit Marseillais '' means ''Little Marseilles'' and born in Marseille... They produces and gathered ingredients Famous Marseille Soap with a traditional method with no harm the natural resources. 

This product has earned the title of Best Green Brand in France. And they produces the packagings with suitable for recycling methods.

Soaps and Shower Gels are paraben free and  no colorant. Shower Gels claim that they provide to moisturize your body and I will see it when I try. Smells Perfect and the price is best 5.99 Turkish Liras.
 
 


   Bunlarda markaanın diğer duş jeli çeşitleri :) 
   
   Bu resimler dermokozmetik.com dan alıntıdır.

   These are the other Shower Gels in the brand.

   Pictures are taken from dermokozmetik.com 


   İkinci aldığım ürünüm ise daha öncede severek kullandığım Beauty Formulas markasına ait Deep Cleansing Nose Pore Strips. Yorumlarımı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz :)Second product is one of my favorite, Beauty Formulas Deep Cleansing Nose Pore Strips. You can read my comments by clicking here :)

Üçüncü aldığım ürünüm ise Beliz Kozmetik'in ülkemize getirdiği Kiss markasına ait  Ritzy isimli bu takma kirpikler oldu. İçinde uygulamak için pembe bir cımbızı ve yapıştırıcısıda bulunuyor. Pembe cımbız şimdiden çok hoşuma gitti. Bunalrı denedikten sonra ayrıntılı fikirlerimide paylaşıcam her zamanki gibi :)Third product is from Beliz Cosmetics and brand named Kiss, Eyelashes style in Ritzy. It has adhesive and pink twizzers in it. To Pink Twizzer a huge heart for me. I will share my opinions after I tried them like always :)

Gelelim en son ürüne. Daha önce deneyip pek beğenmediğim Diadermine Çift Fazlı Kirpik Koruyucu Göz Makyajı Temizleyicisi nin bir başka versiyonu olan Diadermine Hassas Göz Makyaj Temizleyicisi. Bu yine 50 TL alışveriş yapınca kasada çok uygun fiyata verilen ürünlerdendi. Ben yine uslanmaz Gizem olarak 2 tane aldım ama olsun birini çekilişe koyucam zaten ;) Bakalım bu sefer bu üründen memnun kalacakmıyım :) Fiyatı 5.99 TLLast product is that I dont like Diadermine's Eyelashes Protector Eye Makeup Remover's other version Diadermine Sensitive Eye Makeup Remover. It was giving for reasonable price to 50 turkish liras shopping. I am naughty girl and bought two of this but I will put one of it my givaway soon ;) Let's see what will I experience with this product. Like or not? :) Price: 5.99 turkish liras

Benim alışverişim bu kadardı. Umarım beğenerek okuduğunuz bir yazı olmuştur. Kendinize çok iyi bakın. Musmutlu Cumalar :)

That was my shopping so hope you read and enjoyed. Tkae care and stay safe. Happy Happy Friday's :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder