27 Haziran 2015 Cumartesi

Farmasi Herbal Line Şampuan İncelemesi

27 Haziran 2015 Cumartesi
Günaydın kızlar :) Yine bir saç bakım ürünü incelemesiyle karşınızdayım. Bugün sizlere Farmasi Herbal Line Şampuan Serisinde yer alan Kuru, Yıpranmış ve Boyalı Saçlar için olan şampuanından bahsetmek istiyorum.

Good morning girls :) Agagin I am with you  a product review. Today I am going to share you about Farmasi Herbal Line Shampoo which is for Dried, Damaged and Colored Hairs.

Farmasi, Farmasi ve yine Farmasi :D Gerçekten saç bakım ürünlerinde ayrı bir başarısı var. Denediğim her ürününden memnun kalıyorum, çok enteresan. Bu ürünündende oldukça memnun kaldım. Saçlarınıza canlı ve parlak bir görünüm veriyor. Elektriklenmeyi önlüyor ki benim saçlarım boyattıktan sonra kuruluktan sanki elimi prize sokmuşum gibi kabarırdı. Nemlendirici özelliğine çok güçlü diyemiycem çünkü kullanmaya başladığımda saçlarım çok kuruydu, eğere sizdede durum aynıysa ve bu şampuanı kullanmaya karar verdiyseniz, bir saç kremi, saç maskesi veya serum ile desteklemenizi tavsiye ederim. 

Again Farmasi :) Really this brand has very different success in hair care products. I am very pleased that all the poroducts I've tried, very interesting. I loved this products also. It gives your hair condition and shine look. It cancels your hair frizzes. Moisturizing thing is not very strong unfortunately cause my hair was very dry when I start to use it, if you have same issues with me and decided to use this product, I suggest you to use it with hair conditioner, hair mask or a hair serum.


İçindekilerden bahsedicek olursam; Orkide Otu, Buğdat Proteini, Provitamin B5, Orkide Ekstraktı, At Kestanesi ve Nar Özü. Tamamen doğal bir içerik. SLS ve Paraben gibi insan sağlığına zararlı şeyler içermiyor.

Lets se the ingredients; Purple Orchid, Wheat Germ, Provitamin B5, Orchid Extract, Horsechestnut and Pomegrenate. All natural as you can see. Doesn't contain SLS and Paraben which is dangerous for human health. 


Evet benim bu ürünle ilgili paylaşacaklarım bu kadar, diğer Farmasi saç bakımı ürünü deneyimimi okumak isterseniz buraya tıklamanız yeterli. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere kendinize iyi bakın sevgiler.......

So it was my reviews on this product, if you want to read my other Farmasi hair care product reviews you can click here. See you on my next post, till then take care of yourself loves......

Üyelik ve Sipariş için buraya  tıklamanız yeterli :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder