4 Haziran 2015 Perşembe

Farmasi Lovely Lips Kalem Rujları Deneyimlerim Ve Swatchlarım

4 Haziran 2015 Perşembe

Günaydın kızlar :) 

Mayıs ayında Farmasi nin bu yeni çıkardığı kalem rujları denemek için hemen siparişimi verdim. Yanında bir başka denemek istediğim iki ürün olan BB+ Skin Perfection Balm ve BB+ Eye Cream ekledim. Yanındada bu güzel lip gloss u eklemişler. Minik hediye için Farmasi ye çok teşekkür ederim :)

Good morning girls :)

Farmasi released new pencil lipsticks in May and I ordered for try  them immediately. And I added the shopping list another two products that I wanted to try. One of them is BB+ Skin Perfection Balm and the odther is BB+ Eye Cream. They send me to  this little lip gloss. For this I wanna thank you Farmasi :)

İlk kalem rujumuzun numarası L01. Açık kırmızı tonlarında, hafif pembelik içeriyor. Genel olarak rujların sürümü çok kolay. Hafif ince ucu sayesinde taşırmadan sürebiliyorsunuz. Nemlendirme özelliği var. Kremsi yapıda. Kalıcılığı orta, gün içinde tazelemek gerekiyor. Maalesef mat olmayan tüm rujlar böyle :)

First pencil lipsticks number is L01. It is in sheer red shade, contains little bit pinkiy tones. Generally the lipsticks can easily applied. For the help of the  needle point you can apply it without over flow. It moisturizes the lips. Creamy structure. Has medium lasting , you have to refresh it. Unfortunately all the creamy lipsticks are same :)İkinci kalem rujumuzun numarası  ise L02. Çok tatlı pembe alt tonlu bir açık kahve, gayet soft ve günlük kullanıma çok yakışan bir renk. Nude ruj sevenlerin vazgeilmezi olacak bir ürün kesinlike :)

Second pencil lipsticks number is L02. Its very light brown with pink undertoned, very soft and suitable for everyday makaup. It will be favorited who loves nudes absolutely :) 


Üçüncü kalem rujumuzun numarası L03. Çok tatlı bir pembe. Yaz aylarında severek kullanabileceğiniz bir renk olur kesinlikle. Pembe severler bu renge aşık olur eminim :)

Third pencil lipsticks number is L03. Its a very sweet pink. You can use it in summer days and it brights you day. Pink lovers will love this I am sure :)


Gelelim benim en sevdiğim ruja :) Numarası L04 ve harika bir kırmızı içinde minnacık bordoluk var sanki. Serinin en koyu renkli ruju. Benım gibi az koyu kırmızı rujlardan hoşlanıyorsanız mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Lets see my favorite one :) Number is L04 and its great red that contains a little bit burgndy tones. It is the darkest lip stick in set.


Son rengimizin numarası L05. İlk gördüğümde turuncu zannetmiştim ama uyguladığımda somon rengi gibi bir renk durdu. İçinde hafif rurunculuk olan çok açık bir pembe gibi yorumladım ben bu rengi. Çok rengi belli olmayan rujlar seviyorsanız bunuda mutlaka seversiniz diye düşünüyorum. 

Last lipsticks number is L05. At first seen I thought It is bright orange but when I applied it turns to a very light salmon pink at least I reviewed like this :) If you love sheer toned lip sticks you have to try this.


Evet kızçelerim bunlar benim Farmasi Lovely Lips Kalem Rujları ile olan deneyimlerimdi. Umarım faydalı bir yazı olmuştur sizler için ve beğenmişsinizdir. Hepinize iyi günler diliyorum hoşçakalın....

GİZEM

So girls It was my review on Farmasi Lovely Lips Pencil Lipsticks. Hope Its a useful post for you and like it. Have a nice day bye....

GİZEM


Üyelik ve Sipariş için buraya tıklamanız yeterli :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder