10 Haziran 2015 Çarşamba

Tereson İle Tere Son!!!

10 Haziran 2015 Çarşamba

Merhaba kızlar umarım harika bir gün geçiriyorsunuzdur :)

Bugün sizlere yazın başımızın belası olan Terleme'den ve benim bununla başetmek için kullandığım Tereson ürününden bahsedeceğim. Hadi başlayalım ;)

Hi girls hope you having a good day :)

Today I wanna share you about  Sweating which is our nuisance at summer and how I deal it with Tereson. Let's get started.Terleme, tümüyle istemimiz dışında gerçekleşen, metabolizmamızın doğal bir fonksiyonudur. Üstelik vücudumuz için iki önemli işlevi vardır; cildi nemlendirip, vücut ısısını sabitler ve vücudun boşaltım sistemine katkıda bulunur. Ter aslında salgılandığında kokusuz ve renksizdir. Fakat bakteriler kolaltı gibi sıcak ve nemli ortamlarda hızla çoğalarak bu salgının kötü kokmasına neden olur. Bende havaların ısınmasıyla beraber ve laser tedavisinin yan etkisi olarak terlemeden çok çektim. Kolaltı için deodorant, stick ne varsa denedim fakat bir türlü sonuç alamadım. En sonunda Tereson ile iletişime geçtim ve sağolsunlar bana ürünü denemem içi gönderdiler ve 1 haftadır kullanıyorum.

Sweating, which took place entirely outside our request, our metabolism's natural function. Moreover, there are two important functions for our body;  stabilizes the body temperature with moisturize the skin and contribute to the body's excretory system. Sweat is actually odorless and colorless when released. But the bacteries rapidly multiplies in warm and humid places such as underarm area and causes the bad smell of the epidemic. I try to deal with deodorants, sticks and so many products but no lasting result. Finally I found Tereson and contact with them and they send me the product for trying and I have been using for a week.


Bu ürün el, ayak ve kolaltı terlemelerinde etkili çözüm olarak kendini tanımlamış fakat ben el ve ayak terlemesi problemi çekmediğimden sadece kolaltım için kullandım ve gerçekten başarılı bir ürün. Ürünü silip kuruladığınız kolaltınıza akşam yatmadan önce uuguluyorsunuz. Ben her bir kolaltına 1 fıs olacak şekilde uyguladım. Sabah kalktığınızda ise tekrar kolaltınızı silip kurulayıp ürünü uyguluyorsunuz. Ben bu şekilde 1 haftadır uygulama yapıyorum. Benim için tek yan etkisi kurutma yapması ve buna bağlı kaşıntı oluşturması oldu. Başka herhangi bir yan etkisini görmedim.

This product defines itself as an effective solution for sweating at hands, feet and underarm areas. I use it only for my underarm area and It is really successfull. I use the product after I wipe out and dry my under arm area one pump before sleeping. In the morning I use the product same way. Like this I use it for one week. For me there was only one side effect, dryness and itching. 


Ürünün en sevdiğim özelliği prospektüsü ile birlikte gelmesi oldu. Ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak ve sipariş vermek  isterseniz Buraya Tıklayın!!!

My favorite feature of the product was to come with the prospectus. For the detailed information and ordering the product Click Here!!!


Bir sonraki yazımda görüşmek üzere hoşçakalın :)

See you on my next post bye :)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder