26 Haziran 2015 Cuma

Urban Care Collagen Saç Bakım Serumu

26 Haziran 2015 Cuma

Merhaba kızlar :) Gripti, halsizlikti, yorgunluktu derken tekrar sizlerleyim. Bugün sizler Urban Care Collagen Saç Bakım Serumu'ndan bahestmek istiyorum.

Hello girls :) I was flu,tired and exhausted then again I am with you. Today I wanna share you about Urban Care Collagen Hair Care Serum.
Ben bu ürünü Kadınlar Günü İndirimi sırasında Gratis mağazasından aldım ve o kadar bereketli bir ürün çıktıki daha dün bitirdim. Saç serumları işlem görüp yıpranmış, nemini kaybetmiş saçlar için vazgeçilmez. Saçlarımı ''Ombre'' yaptırdıktan sonra maalesef saçım çok yıprandı ve nemini yitirdi kullandığım argan yağlı  şampuan ve saç bakım maskesi artı bu ürün gerçekten saçımı eskisinden daha sağlıklı canlı ve parlak yaptı. Eğer okumak isterseniz bu ürünşe birlikte kullandığım şampuan ve saç maskesi hakkındaki yorumlarıma buradan ulaşablirsiniz.

I bought this product while Women's Day Sale from Gratis Shop and the product is very plentyfull, just finished it yesterday. Hair serums are good for damaged and hair that lost its moisture. After I made my hair ''Ombre''  it damaged and lost its moisture, Using argan oil shampoo and hair mask plus this product worked really well together and my hairs are now more healthy and shine than ever. If you read my opinions about that I used with this product you can reach it here.İçerik olarak maalesef doğal bir ürün değil. Tek güzel yanı Paraben içermemesi benim açımdan. Bu ürünü ben duştan çıktıktan sonra iki pompa avuç içime sıkıp ürünü biraz elleimde ısıtıp saç uçlarımdan diplere doğru uyguladım. Saç diplerime getirmemeye çalıştım çünkü saç diplerine uyguladığınızda biraz yağlanma ve ağırlık yapıyor ertesi güne saçınızı yıkama ihtiyacı hissediyorsunuz. Gün içide saçımda elektriklenme meydana gelirsede bir pompa şeklinde uyguladım. Gerçekten almanızı tavsiye edeceğim bir ürün aldığıma hiç pişman olmadım :)

As product contents, It is not natural. Only being a paraben free is perfect as my view. I use it after I took my shower, to my ends of hair twords the ends , two pomps then warming the product with my hand then apply. I tried to stay away from my ends cause It gets oily and heavy the next day then you need to wash it. If my flies improves through the day I used one pomp of it. I really recomment yout to buy this product absolutely and I really didnt regret to buy it :)


Umarm hoşunuza gitmiştir ve severek okumuşsunuzur. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere kendinize çok iyi bakın :)

Hope you like my post and read it. See you on my next post till then take care of yourself :)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder