4 Ağustos 2015 Salı

Avon Color Trend Likit Eyeliner

4 Ağustos 2015 Salı
İyi akşam güzellikler :)

Bugün sizlere Avon Color Trend serisinden iki güzel eyeliner olan Blue Bling ve Green Glam likit eyelinerlarından bahsetmek istiyorum :)

Good evening ladies :)

Today I wanna share with you my two beautiful liquid eyeliners from Avon Color Trend Collection; Blue Bling and Green Glam :)
Blue Bling: Color Trend serisindeki bu eyeliner çok hoşuma giden bir mavi tonda. İlk baktığınızda simli bir durusu var fakat kuruduğunda o etkisi kayboluyor. İki kat sürmeniz gerekiyor tam rengi yakalayabilmeniz için. Kalıcılığına gelirsek maalesef başarısız, çok dökülme yapıyor. Bu yüzden gözlerimde batma problemi yaşadım. Ama herşeye rağmen kullanmaya devam ediyorum.

This liquid eyeliner is a very lovely blue toned. When ypu look first It has shimmers in it but when it dries this effect dissappears. You have to apply 2 coats for the exact color. Lasting is awful, it falls very much. Thats why it irritated my eyes. Despite everything I still use it.

 
Green Glam: Çok koyu bir yeşil gibi gözüksede uygulandığında turkuaz yeşili gibi bir renk veriyor. Simli gözüküp kuruduğunda eser kalmama özelliği bunun içinde geçerli. Rengi vermesi için iki kat uygulamalısınız, kalıcılığı kötü ve dökülme yapıyor ayrıca hala kullanıyorum sırf renkler muhteşem olduğu için :)

It looks dark green but when you apply it, gives a turquoise green color. When it dries it loses its shimmers in it. Have to apply two coats, lasting is bad and falls the face and still using it for the great, bright colors :)


Peki sizin bu seriden kullandığınız ürünler varmı? Varsa hangilerini tavsiye edersiniz? Yorum olarak bırakırsanız çok mutlu olurum. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere hoşçakalın :)

So which products are you using in this collection? Which products are you recommend me to use? If you leave as a comment I would be happy. See you on my next post till then bye :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder