11 Ağustos 2015 Salı

Bodycare Health & Beauty Yüz Temizleme Jeli ve Cilt Bakım Kremi

11 Ağustos 2015 Salı

               Herkese yeniden merhaba, Bugün sizlere bir aydan fazla süredir kullandığım ve çok memnun kaldığım bir marka olan Bodycare Health & Beauty Yüz Temizleme Jeli ve Bodycare Health & Beauty Yüz Bakım Kremi nden bahsetmek istiyorum :)

Hi again guys, Today I wanna share you about Bodycare Health & Beauty Face Cleaning Gel and  Bodycare Health & Beauty Face Skin Care Cream that I used over a month and my favorite :)Markanın sloganı '' Bodycare Norway Seaweed Serisi ile daha temiz, daha sağlıklı ve canlı bir cilt.'' 

The brand slogan is '' A cleaner, healthier and more vibrant skin with Bodycare Norway Seaweed Series '' Bodycare ürünleri tüm dünyada tercih edilen Norway Seaweed bileşeni ile zenginleştirilmiştir. 

Bodycare products enriched with Norway Seaweed that preferred by all over the world.


Türkiyede ilk ve tek olan formülün içerisinde Su, İyot, Kalsiyum, Magnezyum, Organik Maddeler, Hidrokarbonatlar barındırmaktadır. Dünyanın çeşitli ülkelerinde yapılan analiz ve araştırmalar sonucu yararlı ürün olarak tescillenmiştir.  

The formula is the first and only in Turkey contains Water,  Iodine, Calcium, Magnesium, Organic Substances, Hydrogen Carbonate. Analysis and researches carried out in countries around the world were registered as a result of useful products.Cildin sıkılığını artırmada, kollojen ve elastin sentezini artırmada, bağ dokusunu sıkılaştırmada etkilidir. Cildin yumuşak, ipeksi ve sıkı görünmesine yardımcı olur.

To increase the firmness of the skin, enhancing the synthesis of collagen and elastin, it is effective to tighten the connective tissue. It helps to skin appears soft, silky and tighten. Kuzey denizleri ve özellikle Norveç’te yetişen kahverengi renkte bir deniz yosunudur. Deniz yosunu birçok vitamin ve mineral açısından zengindir. İçeriğinde bulunan elementler sayesinde, ciltte bir çok yararlı etkiye sahiptir. 

Brown Seaweed esspecially grows in North Seas and Norway. Seaweed is rich in many vitamins and minerals. Help of the elements in it, it has a very beneficial effect for the skin.
Ürünün en sevdiğim iki özelliği pompalı olması ki bu üründen yeterli miktarda almanızı kolaylaştırıyor ve başlığının çevirilerek kitlenmesi buda seyahat ederken ürünün dökülmesini engelliyor.

 Products has a very good two features being pomped that can make it easy to get adequate amounts of this product and  to be locked by turning the product preventing the loss of the title while traveling prune.Ben ürünleri sabah ve akşam olmak üzere iki kere uyguladım. Önce yüz temizleme jeli ile tüm tüm yüzümü yıkadım, tonik ile tüm yüzümü pamuk yardımıyla sildim ve tüm yüzüme nemlendiriciyi uyguladım. Ürünün en iyi bir başka özelliği tüm cilt tiplerine uygun olması oldu. 

I applied two times in the evening and morning the products. I washed all my entire face with facial cleansing gel before, I rinsed my entire face with the help of cotton with tonic and I apply the moisturizer to my entire face. Another best feature of the product was not suitable for all skin types.


Cildimdeki sivilce, akne ve siyah noktalara çok iyi geldi. Son zamanlarda stresten dolayı çıkan sivilcelerimi bile söndürdü. Cildim çok allerjenik olmasına rağmen herhangi bir yan etkisi olmadı.  

It had good effects on my pimples on my skin, acne and blackheads. Recently, due to the stress I had pimples on my skin. It had no side effects, although not allergenic.


Ürünle ilgili benim yorumlarım bu şekilde kızlar. Siz bu ürünü kullandınızmı? Kullandıysanız yorumlarınızı paylaşabilirsiniz yorum olarak. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere kendinize iyi bakın. Sevgilerle...

This is my review about this products. If you used this products please share with me your comments. See you on my next post till then take care. Loves...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder