17 Ağustos 2015 Pazartesi

Farmasi Kaş Ve Kirpik Serumu Deneme 1. Gün

17 Ağustos 2015 Pazartesi


Merhaba güzellikler;

Aslında geçen ay almış olduğum Farmasi Kaş ve Kirpik Serumu'nu ancak deneme fırstaı buluyorum. Ve bu süreci her hafta güncel paylaşım yaparak sizlerle gelişmeleri paylaşmak istiyorum. Böylelikle sizlerde ürün hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. O halde haydi maceramıza başlayalım, işin sonunda kaşsız kirpiksiz kalmayız umarım ;)


Hello beauties;

Actually I bought Farmasi Eyebrow & Eyelash Serum last month but now I have the oppurtunity to try. And I wanna share this process with you by making weekly sharings. Thus, you can have idea about this product. So Let's get started our journey, Hope I don't lose my all eyebrows and eyelashes ;)

FARMASI EYEBROW AND LASH SERUM TRIAL PROCESS DAY 1


Öncelikle ürün hakkında Farmasinin verdiği bilgilerden bahsetmek istiyorum.

Farmasi Kaş Kirpik Serumu, kirpikleri ve kaşları güçlendiren, uzamasını ve yeniden çıkmasını destekleyen çok özel CAPIXYL KOMPLEKSİ ile formüle edilmiştir.

Kıl kök hücrelerini uyararak kirpik ve kaşların uzamasına ve yeniden çıkmasına yardımcı olur.

Daha uzun, daha kalın, güçlü, yoğun kirpikler ve kaşlara sahip olmanıza yardımcı olur.

Kaş ve kirpiklerinizin dökülmesini önleri, sağlıklı ve canlı bir görünüm kazandırır.

Kimler için uygun: Uzun, hacimli kirpiklere ve parlak, gür kaşlara sahip olmak isteyen tüm kadın ve erkekler için uygundur.

Uygulama: Kaş ve kirpiklerinizdeki makyajı temizledikten sonra, her sabah ve akşam özel fırçası yardımı ile temiz ve kuru kaş ve kirpiklerinize serumu uygulayınız. Maskara ucu ile kirpiklerinize serumu uygulayınız. Maskara ucu ile kirpiklere, ince fırça olan ucu ise kaşların arasındaki boşluklara rahatlıkla uygulanır.

FARMASI EYEBROW AND LASH SERUM TRIAL PROCESS DAY 1


Firstly I wanna share with you the information that Farmasi gave for the product.

Farmasi Eyebrow & Eyelash Serum, strenghtens eyelashes and eyebrows, supporting the growth and re-emergence, has been formulated with very special CAPIXYL COMPLEX. 

Makes stem cells by stimulating the elongation of eyelashes and eyebrows and helps re-emergence.

It helps you to have longer, thicker, stronger and intense eyelashes and eyebrows.

Prevent loss of your eyelashes and eyebrows, gives healthy and vibrant appearance.

Suitable for Whom: Suitable for all women and men who want to have bushy eyebrows and long, voluminous and bright lashes.

Application:  After clean up your eyebrows and eyelashes from makeup, apply it every morning and evening to you dry eyebrow and lashes with the help of its brush. Apply the serum to your eyelashes with mascara tip. 

FARMASI EYEBROW AND LASH SERUM TRIAL PROCESS DAY 1

Evet ben bu sabah itibariyle ürünü kullanmaya başladım. Şimdi bekleyip sonuç görme zamanı :) Eğer ürünü denemek isterseniz buraya tıklayarak ürünü sipariş verebilirsiniz. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere kendinize çok çok iyi bakın...

Ağustos Katalog Fiyatı: 32,50 tl

 
FARMASI EYEBROW AND LASH SERUM TRIAL PROCESS DAY 1So I start to use it in this morning and now the time is wait and see the results :) See you on my next post till then take care....

  
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder