3 Ağustos 2015 Pazartesi

Flormar Bohemian Dream Collection Extreme Color Likit Rujlarım

3 Ağustos 2015 Pazartesi
Merhaba kızlar :) 

Ramazandı, bayramdı, tatildi ve iş güçtü derkeeeeen uzun bir aradan sonra tekrar sizlerleyim. Çok boşladım blogu ama toparlamaya bir yerden başlamak gerek ;) Bugün sizler Flormar Bohemian Dream Serisi'nden Extreme Color Likit Rujları'ndan 07 Flower Power ve 10 Pop Into My Mind dan bahsetmek istiyorum.


Hello girls :)

Ramadan, eid, holiday and job interviewsssss then after a long time I am with you again. I definetely ignored my blog I know I am guilty but I have to start :) Today I wanna share with you Flormar Bohemian Dream Collection Extreme Color Lip Lacquers in 07 Flower Power and 10 Pop Into My Mind.


07 Flower Power: İçinde kırmızılık barındıran çok mu çok güzel ayrıca yazın bronz teninizde muhteşem durabilecek bir turuncu :) Ben tatilde çok sık kullandım ve gören herkesin beğenisini topladı bu renk ;)

It has reddish tones in it and very very beautiful orange that will suit with your bronze tan :) I have used it very often this holiday and whoever sees it very loved this color ;)

Ve sizin için swatchladım....

Kalıcığı orta, yemek yedikten sonra mutlaka yenilemek gerekiyor. Örtücülüğüde tam :)

And I swatched it for you....

Lasting is medium, after you eat something you have to refresh it. Coverage is full :)

10 Pop Into My Mind: Mora dönük bir pembe. Bronz tende pek hoşuma gitmedi bu renk benim. O yüzden kendisini kış aylarında kullanmak daha mantıklı olucaktır. 

It is violety pink color. I didnt like it on my bronze tan. It will be perfect color for the winter I guess :)
Ve bunuda sizin için swatchladım....

And I swatched it for you....

Kalıcığı orta, yemek yedikten sonra mutlaka yenilemek gerekiyor. Örtücülüğüde tam :)

Lasting is medium, after you eat something you have to refresh it. Coverage is full :)
Evet güzelliklerim peki ya sizin varmı Flormar Bohemian Dream Serisinden ürünleriniz? Benimle paylaşmaktan lütfen çekinmeyin. Fikirleriniz ve yorumlarınız benim için çok önemli ;) Kendinize çok çok iyi bakın. Görüşmek üzere....

So my beauties, do you have any products from Flormar Bohemian Dream Collection? Please share with me. Your ideas and comments are very very important for me :) Take care. See You....Hiç yorum yok:

Yorum Gönder