14 Ağustos 2015 Cuma

Maybelline NewYork Volum' Express Maskara İncelemesi

14 Ağustos 2015 Cuma


Merhaba kızlar :)
Bugün sizlere bu aralar çok sık kullandığım ve performansından oldukça memnun kaldığım Maybelline Newyork Volum Express Mascara dan bahsetmek istiyorum.

Hi Girls :)
Today I wanna tell you about that I am very please about it performans and using very often a mascara named Maybelline Newyork Volum Express Mascara.

İlk olarak fırça yapısına değinelim. İnce olan yapısına bayıldım. Tombul yapılı fırçalardan hiç haz etmiyorum. Gayet yumuşak uygularken batma yapmıyor. Daha önce plastik fırçalı olan bir maskara gerçekten gözlerimi irite etmişti.
Formülüne gelecek olursam sen çok sıvı ne de çok kuru bir yapısı var, akma ve bulaşma yapmıyor. Kirpiklerim zaten siyah olduğundan siyahlığı hakkında bir yorum yapamayacağım :)

First of all wanna tell about its brush. It has a thin brush that I am in love with. I dont really like fat and plastic brushes in mascara. It is really soft and doesn't irritate my eyes. Formula is very good neither liquidy nor dry. Budge and smudge proof. My eyelashes are already black thats why I couldn't comment anything about its blackness :) 
Burada maskarayı tek gözüme uyguladım. Maskaranın adı Volum Express ama hacim vermenin yanında uzatma özelliğinede sahip. Performansı çok çok iyi buldum.


In this picture, I applied the mascara only one eye. It is named as Volum Express but it gives extra lenght. The performance is really really good.Buradada her iki gözüme uygulanmış halini görüyorsunuz.Gerçekten oldukça başarılı :)

In here I applied it both eyes. Really pretty successfull :)

Evet kızlar benim minik maskara incelemem böyleydi. Umarım beğenmişsinizdir. Kullandığınız ve memnun kaldığınız maskara varsa önerebileceğiniz lütfen yorum yaparmısınız acil tavsiyelerinize ihtiyacım var çünkü tek maskarayla yapamıyorum :D

So girls this is my little mascara review. Hope you like it. If you have favorite mascara that you can suggest me please share with me I need immediately secong mascara cause I couldnt do with one mascara :D

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder