21 Eylül 2015 Pazartesi

Ana Sayfa » , , , , , » Rimmel London Brow This Way Kaş Şekillendirici Maskara

Rimmel London Brow This Way Kaş Şekillendirici Maskara

21 Eylül 2015 Pazartesi

Merhaba kızlar :)

Yine uzun bir aradan sonra sizlerleyim. Bugün sizlere uzun zamandır kullandığım Rimmel London Brow This Way Kaş Rimeli'nden bahsetmek istiyorum.

Hi girls :)

Again after a long time I am with you. Today I wanna share with you about Rimmel London Brow This Way Brow Styling Gel that I have used for a long time.

Bildiğimiz gibi son zamanlarda birçok marka kaş rimelleriyle piyasaya atıldı. Ben bu ürünün Koyu Kahve tonunu tercih ettim. Ürün kaşlarımı yapışkan his bırakmadan doldurdu ve belirginleştirdi.Yapısı jel gibi  ve renk verme konusunda kesinlikle başarılı. Ürün tüm gün dayanıklı olduğunu ve hafif yapıda olduğunu iddia ediyor ve gerçektende kalıyor.

As we know, so many brands released on the markets with eyebrow mascaras. I prefered Dark Brown tone in this product. The product filled and defined my brows without any sticky feeling. Structure is gel and definetely tinted. The product claims that stay all day on brows and light weight and that is totally true.

Fırça yapısına bakıcak olursak normal bir maskaranın yarısı boyutundadır. Maalesef bir alışta ürün çok fazla geliyor. Özellikle uç tarafına. Buda ürünü temiz bir şekilde uygulamak açısından gerçekten zorluk çıkarıyor. Buna çözüm olarak kullanmadan önce ürünün fazlasını tüpün içine sıyırarak kullanmakta buldum. Eğer çok düzgün kusursuz bir uygulama yapmayı düşünüyorsanız almadan önce tekrar düşünmenizi tavsiye ederim. Renk olarak kaşlarımla gayet uyumlu olduğunu düşünüyorum, çok koyu renk kaş sevmediğimden bu rengi bana gerçekten çok iyi yakıştı. Bu ürün bence tek başına yeterli değil, benim önerim kesinlikle kaşlarınızı kaş farı veya kalemle doldurduktan sonra sabitlemek için kullanmanız.

Daha önce kullanıp yorumladığım M.A.C PROLONGWEAR WATERPROOF BROW SET e bakma isterseniz tıklamanız yeterli :)

 If we look at the wand and brush it is almost a half size of a normal mascarra. Unfortunately it takes too much product esspecially to end side. This makes difficult to apply the product clean and precise. To solve this I clean the extra product on brush by skimming the edge of the tube. But if you want to make perfect application you have to think before you buy it. It matches my eyebrow color perfectly, I dont like too dark eyebrows, this color really good for me. This product is not enough I guess by itself, I suggest you to fill your brows with a brow pen or eyebrow powder the use it for the fix the brows.


 If you wanna read my review about M.A.C PROLONGWEAR WATERPROOF BROW SET you can click here :)

Ve sonuç bu şekilde :)

And the result is like that :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder