2 Ekim 2015 Cuma

Avene Eau Thermale Yüz Temizleme Jeli

2 Ekim 2015 Cuma

AVENE EAU THERMALE CLEANANCE GELMerhaba kızlar :)

Yeni ayın ilk yazısında sizlere Avene eau Thermale Cleanance Gel yüz temizleme jelinden bahsetmek istiyorum.

Hi girls :)

First post of the new month I wanna share with you about Avene eau Thermale Cleanance Gel face cleaning gel.AVENE EAU THERMALE CLEANANCE GELKarmadan yağlıya dönük cildim her zaman başımın belası olmuştur. Hele ki stresli dönemlerinde cildimdeki yağ oranının artmasıyla oluşan güzel mi güzel sivilcelerimi saymıyorum bile. Ergenlik dönemimde çıkarmadığım kadar sivilceyi son zamanlarda çıkardım ve gerçekten rahatsız edici boyuta ulaştı. Bende soluğu Cildiye bölümünde aldım ve dermatoloğumun tavsiyesi ile vene eau Thermale Cleanance Gel yüz temizleme jelini kullanmaya başladım.


 My karma to oily skin has been always trouble for me. Esspecially in stressfull times level of oil in my body increases the creates beautiful acnes on my face. I have never had acnes during adolescence but lately I had really big problems and really disturbed me. Then I consult a dermatologist. With her suggestion started to use Avene eau Thermale Cleanance Gel face cleaning gel.
AVENE EAU THERMALE CLEANANCE GELKusursuz bir şekilde temizlik sağlıyor. Sabun içermeyen yumuşak bir yapısı var. Antibakteriyel özelliği var. İçeriğindeki çinko glukonat ile anti-enflamatuar, gliserol ile nemlendirici, bal kabağı çekirdeği özü ile sebum düzenleyici ve Avene Thermal Suyu ile yatıştırıcı özelliklere sahiptir. Ben ürünü sabah ve akşam olmak üzere nemli cildime köpürterek ve T bölgem üzerinde yoğunlaşarak uyguladım ve iyice duruladım. İlk kullanımda kurutma yaptıysada ikinci ve üçüncü kullanımda yumuşak bir etki bıraktı cildimde. 15 günlük kullanımdan sonra gözeneklerimin daha temiz ve daha küçüldüğünü hissettim. Cildim o yağlı görünümünden kurtuldu, sağlıklı ve mat bir görünüme kavuştu.AVENE EAU THERMALE CLEANANCE GELIt cleans the face perfect. Does not contain soap and structure is so soft. Its antibacterial. The content of zinc gluconate with anti-inflammatory,  with glycerin moisturizes,with  pumpkin seeds sebum regulating effects,  with Avene Thermal water extract have a soothing effect properties. I applied the product twice a day, mornings and nights to my damp face foaming and focusing my T-Zone and rinsed carefully. At first use feels dry the face but after that it left soft effect on my face. After 15 day usage it tightened my pores and cleaned them. My face is looking now matte and healthy.

Ürünün 200ml'lik fiyatı: 54,90TL

Price of 200ml product: 54,90TL


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder