3 Ekim 2015 Cumartesi

La Roche - Posay Effaclar Duo +

3 Ekim 2015 Cumartesi
LA ROCHE-POSAY EFFACLAR DUO +
Günaydın herkese,

AVENE EAU THERMALE CLEANANCE GEL kullanımımdan sonra severek kullandığım La Roche-Posay Effaclar Duo+  kreminden bahsetmek istiyorum.

Good Morning everybody,

After I use AVENE EAU THERMALE CLEANANCE GEL I wanna share with you about my loved one La Roche-Posay Effaclar Duo+  cream.
LA ROCHE-POSAY EFFACLAR DUO +
Cildim için harika bir gel formda krem olduğunu belirtmek isterim. Yanaklarımda çıkan ve bir türlü geçmek bilmeyen sivilcelerim ve geçtiğinde cildimde kalan izleri beni deli ediyordu. Ve yüzüm daha kötü olur korkusyla makyaj yapmaktan korkar olmuştum. Şimdi ise gönül rahatlığıyla makyaj yapabiliyorum.                     


LA ROCHE-POSAY EFFACLAR DUO +
 I'd like to say, it was a great cream that fits for my skin. When my cheeks full of acne that never leaves me and when it passed left  lingering traces of my skin and it was driving me crazy. I couldn't do makeup while this process with the afraid of my skin goes worse more than before.

Bu ürün belirgin cilt bozuklukları için geliştirilmiş. Nemlendirme özelliği çok başarılı, yüzümü germeden ihtiyacı olan nemi verebildi. Gün boyu T bölgemde yağlanma oluyordu fakat bu ürünle bunu hiç yaşamadım. Gün boyu cildim sağlıklı ve mat görünümünü korudu. Gözeneklerimde belirgin bir küçülme gözlemledim. Bu etki kalıcı bunuda belirtmek isterim. Yalnız ürünü sürüp dışarı çıkacaksanız mutlaka güneş koruyucu ile birlikte kullanmanızı tavsiye ederim çünkü leke giderici özelliği olan bir kremdir. Sabah ve akşam temiz cildime uyguladım. 
LA ROCHE-POSAY EFFACLAR DUO +This product has been developed for distinct skin disorders. Moisturizing skill is very successful and could give the moisture to my skin needs without stretching my face. My skin gets oily throughout the day, but I've never had it in my T-zone with this product.  All day long my skin healthy and maintains the matte appearance. I have observed a significant decrease in my pores. I would like to mention that this effect is  permanent. I applied morning and evening to clean skin.


40 ml Fiyatı: 54.90TL

40 ml Price: 54.90TLHiç yorum yok:

Yorum Gönder