4 Kasım 2015 Çarşamba

Ana Sayfa » , , , , , , » Flormar Double Radiance Makyaj Bazı ve Aydınlatıcı

Flormar Double Radiance Makyaj Bazı ve Aydınlatıcı

4 Kasım 2015 Çarşamba

Merhaba güzellikler :)

Bugün sizlere Flormar Double Radiance Primer - Highlighter ürününden bahsetmek istiyorum.

Hi beauties :)

Today I wanna share with you about Flormar Double Radiance Primer - Highlighter.

FLORMAR DOUBLE RADIANCE PRIMER - HIGHLIGHTERBu ürün iki şekilde kullanılabilmesiyle çok ilgimi çekti. Hem makyaj altı bazı, hemde aydınlatıcı olarak kullanabiliyorsunuz.

This product took my attention with its double effects. You can use it as face primer or as highlighter.

FLORMAR DOUBLE RADIANCE PRIMER - HIGHLIGHTER

Eğer cildinizin canlı durmasını istiyorsanız ve fondoten veya bb krem kullanmak istemiyorsanız az bir miktar alıp tüm yüzünüze yedirmeniz yeterli. Gerçekten sağlıklı bir cilt görünümü veriyor. Ama benim kapatıcılığada ihtiyacım var diyorsanız, bir pompa kadar fondoteninizle karıştırıp yüzünüze uygulamanızı tavsiye ederim.

If you want healthy and glowy skin without using foundation or bb cream, you can take one pump and apply it all over your face, this would be enough. It really makes your sling healthy and glowy. But if you say I need some coverage you can mix it with you foundation then apply.


FLORMAR DOUBLE RADIANCE PRIMER - HIGHLIGHTER

Ben ürünü genellikle fondotenimle karıştırmayı pek sevmediğimden makyaj altı bazı olarak kullanıyorum. Yani tüm yüzüme uygulayıp 5 dakika bekledikten sonra fondotenimi uyguluyorum ve gerçekten fondotenimde gün boyu akma veya kusma yaşamıyorum.

I use this product usually as a face primer. I apply it all over my face then waiting 5 minutes to product sunking on my face then apply my foundation and really all day long my foundation didnt move anywhere.

FLORMAR DOUBLE RADIANCE PRIMER - HIGHLIGHTER

Bu ürünün bir başka özelliği ise highlighter olarak kullanılması. Bendeki rengi Champagne. Yüzünüzün yüksek yerlerine uyguladığınızda hoş bir görünüm veriyor. Yalnız ayarı fazla kaçırmamak gerek yoksa disko topuna dönüşmeniz olasıdır ;)

This products another feature is it can be used as a highlighter. I have in the shade Champagne. If you use it your highest points on your face it gives really nice glow. But if you use it lot your face can turn to a disco ball ;)

Ürünün Gramajı: 30ml
Ürünün Fiyatı: 30.90tl

Size of the product: 30ml
Price of the product: 30.90tl Hiç yorum yok:

Yorum Gönder