18 Kasım 2015 Çarşamba

Melisa Ve Derya İle Kışa Merhaba Etkinliği Ve Sponsorlar

18 Kasım 2015 Çarşamba


MELİSA VE DERYA İLE KIŞA MERHABA ETKİNLİĞİ VE SPONSORLAR

Merhaba güzellikler :)

Geçtiğimiz pazar harika bir etkinlikte, birbirinden güzel blogger ve vlogger arkadaşlarla tanıştım. #melisavederyailekisamerhaba etkinliğinde bizlere çeşitli firmalardan çok güzel hediyeler geldi. Hadi bu ürünlerden bahsedeyim :)
eczacıbaşı

eczacıbaşı

Daha önce Essence markasının sadece matlaştırıcı transparan pudrasını kullanıp oldukça memnun kamıştım. Eczacıbaşı firmasıda bizlere denememiz için bu ürünleri göndermiş. En kısa zamanda swatchlarını sizlerle paylaşıcam.

dermokil

Dermokil markasını sadece kil maskesiyle duymuştum. Ama farklı ürünleride varmış ve bu etkinlikle tanışma fırsatı bulduk. Denemek için sabırsızlanıyorum :)

Dermodolin - Seranem

Bir diğer sponsorumuz ise Dermodolindi. Seranem ve Ceradolinn  daha önce kullanmadığım ve ürünlerini merak ettiğim bir markalardı.

Dermodolin - CeradolinnRevox

Revox markasını ise At Kuyruğu Şampuani ile tanıştığım bir markaydı. Henüz kullanmaya başlayamadım ama bu serumu ile muhteşem etkiler yaratacağını şimdiden hissediyorum :)

Splat Türkiye

Farklı diş macunları denemeye ve diş beyazlatma özelliği olanlara acayip bir ilgim var. Splat markasının bu Love isimli macunu bizlerleydi. Beyazlatıcı, uzun süre ferahlık veren ve bakterilere karşı etkin koruma sağlayan bu diş macunu da denemek için sabırsızlandıklarımdan.


HC Hair Care

HC Hair Care ise kendini saç abakım ürünlerinde kanıtlamış bir marka. Saçları besleyen ve güçlendiren aktif bileşenleri sayeside dökülmeyi önleyerek saçın uzamasına yardımcı oluyormuş. Bakalım deneyim yorumlarımı sizlerle paylaşıcam.


Mustela

Mustela markasını bebek bakım ürünlerinden çokça duymuştum. Bebek şampuanlarının makyaj temizlemedeki üstün başarısını bildiğimden çok severek kullanacağım bir ürün olucak ;)

Bebak

Bebak  ise son yıllarda ürün yelpazesini oldukça iyi geliştiren bir firma. Bu açıdan kendilerini çok başarılı buluyorum. Bu sıvı saç kremini severek kullanıcam kokusu çok hoş :)

Evinal Paris

Evinal Paris ise  pek çok çeşit ütünle bizlerleydi. Benim tercihim ise Plasenta Özlü Göz Çevresi Roll On dan yana oldu.

Sanlı İlaç - Mediwell

Şanlı İlaç ise Mediwell ürünleriyle bizlerle oldu. En çokda tırnak bakım aparatları olan minnak kutuya bayıldım.

Easy Eyeliner

Easy Eyeliner ile eyeliner sürmeniz sadece saniyeler alıyor. Tabi ilk denememde ancak 5 dakikada çekebildim eminim elim alıştıkça daha hızlı yapabilicem.

Natracare

Natracare ise biz bayanların en elzem ihtiyacı olan organik ve naturel pedleri ile bizlerleydi....
happydayscookie

Hayatımda gördüğüm en tatlı kurabiyeyi ise @happydayscookie hazırlamış. Henüz yemeye kıyamadım sanırım süs olarak saklıyacağım :) Instagramda aynı isimle bulabilirsiniz kendilerini ;)

gufohome

@gufohome un kokulu taşları sayesinde etkinliğimiz miss gibi koktu.

piriltilianlardukkani


Ben bu minik kolonya şişelerine bayıldım zevkle işlenmiş gerçekten :) @piriltilianlardukkani instagram hesabıdan bunun gibi birçok tasarım kolonyaya ulaşabilirsiniz :)

egepartydesign - nilsutasarim - cancantasarim

Konuşma balonlarımız @egepartydesign , harika taçlarımızda @nilsutasarım ve cici anahtarlıklarımızda @cancantasarim dandı :) Hepsine instagram hesaplarından ulaşabilirsiniz.

tatlimocom


Birbirinden güzel çikolatalarımız ise @tatlimocom dan gelmiş :) Yemeye doyamadık :)

miaorganicalcosmetics

Etkinliği düzenleyen ve beni davet eden Melisa ve Derya'ya çok teşekkür ederim. Gerçekten çok eğlendiğim ve ortak noktamınızın pek çok olduğu insanlarla tanıştığım harika bir etkinlikti. Sevgiyle kalın kızlar, başka bi etkinlikte görüşmek dileklerimle....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder