30 Kasım 2015 Pazartesi

Milkshake Whipped Cream Leave-In Foam

30 Kasım 2015 Pazartesi
MILKSHAKE WHIPPED CREAM LEAVE-IN FOAM

Merhaba güzellikler :)
Hepinize musmutlu haftalar diliyorum. Bugün sizlere severek kullandığım çok güzel bir saç bakım ürünü olan Milkshake Whipped Cream Leave-in Foam dan bahsetmek istiyorum.

Hi beauties :)
Wish you a joyfull week. Today I wanna share with you my beloved hair care product named Milkshake Whipped Cream Leave-in Foam. 
MILKSHAKE WHIPPED CREAM LEAVE-IN FOAM

Ürün bu şekilde köpük kıvamda. Ürünün kokusu ise muhteşem. Harika vanilya kokusu ürünü elinize aldığınız andan itibaren buram buram burnunuza geliyor. Adeta yeme hissi doğuyor bende :D Saçınıza uyguladığınızda çok kolay dağıtabiliyorsunuz ve saçınızı yumuşacık yapıyor.

Product is in foam consistency. Smells spectecular. This smell comes when you put the product on your hands very strongly. I feel like I will eat that foam :D When you apply it on your hair you can easily deploy the product and it makes your hair very soft and smooth.

MILKSHAKE WHIPPED CREAM LEAVE-IN FOAM

İçeriğinden bahsedecek olursam paraben ve SLS gibi zararlı maddeler içermiyor. Oldukça temiz içerikli. Zaten ürün gelirleriyle Meme Kanseri Kampanyasına destek oluyor. Tüm saç tiplerine uygun olan bu ürün saçınıza bakım yaparken saçınızın nem dengesini ve renginide koruyor. İçindeki süt proteinleride saç derinizin beslenmesine yardımcı oluyor. Temiz ve nemli saç üzerine uygulanması tavsiye ediliyor. 

This product contains any harmfull ingredients like Paraben and SLS. Very clean product. Milkshake Whipped Cream Leave-in Foam supports with revenues to Breast Cancer Campaign already. Its all hair types for. It cares your hair and at the same time protect its moisture and color. With its milk proteins feeds your scalp. Apply your clean and wet hair.

Ürünü bana ulaştıran Sunrino Kozmetik'e  çok teşekkür ederim. Ürüne tüm eczanelerden ulaşabilirsiniz :)

Thanks very much to Sunrino Cosmetics to send this product to me. You can reach this products in all pharmacies :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder