4 Aralık 2015 Cuma

Logona Nar Ve Q10 İçerikli El Kremi

4 Aralık 2015 Cuma


Merhaba güzellikler :)
Bugün sizlere çok severek kullandığım Logona Nar ve Q10 İçerikli El Kremi'nden bahsetmek istiyorum.

Hi Beauties :)
Today I wanna share with you a product that I use fondly Logona Pomegranate and Q10 Content Hand Cream.


Ürünün BDIH Doğal Kozmetik Sertifikası , ECO Control Ekolojik Sertifikası ve NaTrue Sertifikası bulunuyor. Ayrıca Vegan ve Glutensiz :) Elleri farkedilir derecede pürüzsüzleştirme ve yumuşatmayı vaat ediyor ve bu vaadinde oldukça başarılı. Q10 içeriği sayesinde elleri zararlı çevresel etkilerden ve serbest radikallerden korur. İçindeki Organik Hindistancevizi Yağı ve Organik Sheabutter ellerin bakımını yapar ve kurumaya karşı korur.

The product has BDIH Certificate of Natural Cosmetics, ECO Environmental Control Certificate and Certificate of Natrue. Also Vegan and Gluten Free :) It promisses to make your hands noticeably smooth and soft and very successful in that. With the help of Q10 protects hands from harmful environmental influences and free radicals. Contents of Organic Coconut Oil and Organic Sheabutter maintains and protects dry hands.Ben bu el kreminden oldukça memnun kaldım. Hiç yanımdan ayırmıyorum. Dışarı çıkarkende çantama atıyorum:) Eğer sizde ürüne ulaşmak isterseniz Ayışığı Organik linkine tıklamanız yeterli :) 

I really loved this product. I never leave his product beside me. When I go out put it on my bag :) If you wanna buy this product you can only click  Ayisigi Organic :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder