31 Aralık 2015 Perşembe

Haftanın En Beğenilen 3 Ürünü

31 Aralık 2015 Perşembe
Herkese mutlu huzurlu sağlıklı yıllar dilerim :)
Yılın son yazısını olarak sizlerle bu haftanın en beğendiğim 3 ürününü paylaşmak istedim. Bu ürünler nelermi? Hadi gelin beraber inceleyelim ;)

I wish you a very happy new years :)
I just wanted to share with you top 3 produsts of this week as this years last post. What are these products? Lets review them together ;)

TOP 3 PRODUCTS OF THIS WEEK / HAFTANIN EN BEĞENİLEN 3 ÜRÜNÜİlk ürünüm Nivea Q10 Plus Kırışıklık Karşıtı Göz Kremi. Bu ürünü geçtiğimiz aylarda göz çevremin kırışıklığının arttığını hissettiğim zaman almıştım. ( Tamamen kuruntu) Kesinlikle vaadini yerine getiren bir göz çevresi bakım kremi oldu benim için. Kremin verdiği o sıkılık hissini gerçekten hissediyorsunuz. Morluk giderme konusunda oldukça başarılı buldum, göz altlarıma çok güzel aydınlık verdi. Bu yüzden hafta boyu elimden düşmedi :)

TOP 3 PRODUCTS OF THIS WEEK / HAFTANIN EN BEĞENİLEN 3 ÜRÜNÜ

My first product is Nivea Q10 Plus Anti-Wrinkle Eye Cream. I bought this last month when I feel my wrinkles are increased. ( Completely Cobweb ) It really does its job. You can feel that tight feeling around your eyes. Its really successfull about dark circles, ıt really makes bright around the eyes. Thats why I really often used it this week :)Diğer ürünüm ise Topicrem Light Soothing Cream. Bu ürün bana gönderildiğinde başka kremler kullandığımdan ara ara denemiştim fakat düzenli kullanmamıştım. Bu hafta her gün kullandım ve inanılmaz derecede sevdim kendisini. Çok güzel nemlendiriyor ve bazı nemlendiricilerde o yaşadığım yapış yapış his bu kremde olmadı. Gayet yumuşacık bir his bıraktı yüzümde ve sivilcelenme yapmadı. 

TOP 3 PRODUCTS OF THIS WEEK / HAFTANIN EN BEĞENİLEN 3 ÜRÜNÜ

Other product is Topicrem Light Soothing Cream. When this product is sent to me I was using other creams and couldnt find a chance to try it regularly. This week all day I used it and really fall in love with. It really gives the skin soft and smooth. And not mad any acne.


Son ürünüm ise en en en en ama en sevdiğim geçmeyen sivilcelerimi ve sivilcenin bıraktığı lekeleri geçiren Cosmed Complete Benefit Akne Kontrol Jeli. Gerçekten geçmeyen sivilcelerimin üstüne uyguladığımda onlar cildimi rahatsız etmeden kuruttu ve bu işlemi leke bırakmadan halletti. Yeni oluşmaya başlayan sivilcelerimin oluşumunu durdurdu. Hiç bitmesin istiyorum :(

TOP 3 PRODUCTS OF THIS WEEK / HAFTANIN EN BEĞENİLEN 3 ÜRÜNÜ

And the las product is my most most most loved one that cures my endless acnes on my face and erased acne spots Cosmed Compelete Benefit Spot Control Gel. This gel dried my acnes with no irritation and doesnt leave any spots while doing this. And stopped growing acnes. I want it never ends.


Evet kızlar benim  bu hafta kullandığım ve beğendiğim 3 ürünüm bu şekildeydi. Hepinize mutlu ve huzurlu, aşk dolu, sevgi dolu yıllar diliyorum.

So these are my top 3 products of this week was like this. I wish you a very happy and peacefull, full of love years.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder