20 Ocak 2016 Çarşamba

Allıklarım

20 Ocak 2016 Çarşamba

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere allıklarımdan bahsetmek istiyorum.

Hi guys today I wanna share with you my blushes.

MY BLUSHES / ALLIKLARIM


MY BLUSHES / ALLIKLARIM

Burada incelemesini yapmış olduğum The Balm Balm Jovi paletimdeki Don't You Want Me isimli allık listemin ilk sırasında yerini alıyor. Palette çok açık pembe gibi dursada biraz fazla uyguladığınız zaman şeker kız candy e dönüşebilirsiniz söylemedi demeyin :)

First blush of the list is from Here that I reviewed from The Balm Balm Jovi palette. Name is Don't You Want Me blush. It looks very light pink in the palette but when you apply a little bit more It can turn you sugar candy girls :)

MY BLUSHES / ALLIKLARIM

İkinci allığım ise bir Chanel klasiği olan 82 Reflex. Şeftali tonlarında içinde hafif ışıltıları bulunan harika yazlık bir allık.

Second blush is a classic from Chanel in 82 Reflex. It has a very cute peachy shade that has little bit sheen into it. You can use is in summer perfectly.

MY BLUSHES / ALLIKLARIM

Bir diğer allığım ise H&M markasına ait Rosy Cheeks isimli stick formda allık. Çok güzel bir gül pembe rengi var.

The other blush is from H&M in the shade Rosy Cheeks. It is a stick form blush. Very creamy and has rose pink tone.

MY BLUSHES / ALLIKLARIM

 Flormar Bohemian Dream serisinden 01 Free - Spiritted Tan Puffy Blush ise son günlerdeki favorim. Kendisini bronzer kullanımındada çok başarılı bulduğumu itiraf edeyim. Harika sıcak tonlu bir kahverengi.

This blush in in one of my favorites nowadays. I can use it as a bronzer also If I should confess. It is in  Flormar Bohemian Dream line in the shade  01 Free - Spiritted Tan Puffy Blush that has very warm brown shade in it.

MY BLUSHES / ALLIKLARIM

Pembemi desem yoksa kırmızımı desem arada gibi duran çok tatlı bir allık bu ve yine  Flormar Bohemian Dream serisinden 03 Grow Love isimli tatlı birşey bu. 

Should I say pink or red? Its is a color that between red and pink and very sweet.  It is in  Flormar Bohemian Dream line in the shade  03 Grow Love that cute think.

MY BLUSHES / ALLIKLARIM


Bobbi Brown Pot Rouge for Lips and Cheeks  06 Powder Pink benim ilk ve korkarak aldığım krem allığım. Fakat  sürdüğünüzde dağıtması çok kolay olduğu ve güzel sabitlendiği için korkumun yersiz olduğunu anlamam çok kısa sürdü. Kendisi orta koyulukta bir pembe tona sahip.

Bobbi Brown Pot Rouge for Lips and Cheeks in the shade  06 Powder Pink is my first creamy blush that I have bought with a fear. But It is very easy to blend and sets perfectly now I have no fear about it. It is medium dark pink.

MY BLUSHES / ALLIKLARIM

Son allığım ise Nars Angelika. Aslında bunu çok fazla kullanamıyorum zaten gördüğünüz gibi paramparça oldu. İçinde iri taneli simler var bunu kullandığımda hafif sürüyorum ve aydınlatıcı kesinlikle kullanmıyorum.

My last blush is Nars Angelika. I dont usually use it but you can see how its destroyed. It has big sparkles in it and when I applied it I dont ever use highlighter.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder