6 Ocak 2016 Çarşamba

Naturigin Organic Şaç Boyası ve Saçlarımın Son Hali

6 Ocak 2016 Çarşamba


Günaydın güzellikler :)
Bugün sizlerle Naturigin Organic Saç Boyası ile ilgili görüşlerimi paylaşmak istiyorum.

NATURIGIN ORGANIC HAIR DYE AND HAIR COLOR UPDATE

Morning beauties :)
Today I wanna share with you my reviews about Naturigin Organic Hair Dye.


NATURIGIN ORGANIC HAIR DYE AND HAIR COLOR UPDATE

Saçlarımı ilk boyadığımda bu şekildeydi oldukça koyuydu. Açıkçası rengin Çikolata Kahve olduğuna inanamamıştım. Fakat her ilk 3 yıkamadan sonra tam bir çikolata kahveye döndü. Fakat saç uçlarımda ombrelerimden kalma sarılar olduğu için iyice belli oldu ve sadece uçlarını tekrar boyadım.

When I first dye my hair It was like that dark. Actually I couldnt believe that this color is Chocolate Brown. But after first 3 rinse It turns real Chocolate Brown. Because of my early ombre on end of the hairs these parts really showed through and I dye this parts second time.

NATURIGIN ORGANIC HAIR DYE AND HAIR COLOR UPDATE

Saçlarımın şimdiki hali ise bu şekilde uç kısımlarda ikinci bir açılma yaşamadım. Sadece saçlarım uzadığından koyu kısımlarım ortaya çıktı. Bir kaç hafta içinde ikinci boyamayı yapmayı düşünüyorum ve sonucu tekrar sizlerle paylaşacağım. Eğer ürünü beğendiyseniz Ayışığı Organik sayfasına linkten giderek sadece 39.90 tl ye satın alabilirsiniz.

Now my hair is like that and at the end of the hair color is protected. Only my hair got longer thats why roots are showing so much. A few weeks later I am thinking to dye again and I will share with you the result. If you like this product you can buy it from Ayışığı Organics this link for only 39.90tl 

Umarım beğendiğiniz bir yazı olmuştur. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere kendinize çok çok iyi bakın. Görüşmek üzere...

Hope you like this post. See you on my next post, till then take care...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder