12 Ocak 2016 Salı

Ana Sayfa » , , , , , , » Baz Olarak Abartmaya Değermi? ''Nivea Men After Shave Balm''

Baz Olarak Abartmaya Değermi? ''Nivea Men After Shave Balm''

12 Ocak 2016 Salı

Mutlu günler herkese :)
Bugün sizlere ilk olarak Nikkie Tuttorials'da görüp gözlerime inanamadığım. Gerçekmidir acaba diye üzerinde baya düşünüp sonunda kullanmaya karar verdiğim Nivea Men After Shave Balm dan bahsetmek istiyorum.

Happy days lovelies :)
Today I wanna share with you a product that I have seen very first Nikkie Tuttorials and cant believe my eyes for Is that real? After long time decided to use Nivea Men After Shave Balm.

IS IT WORTH THE HYPE?!? NIVEA MEN AFTER SHAVE BALM AS A PRIMER100 ml gibi kocaman bir şişe, Benim tercihim hassas ciltler için olan oldu. ( Beğenmezsem babam kullanırdı ve boşa gitmezdi :D ) Yapısı krema gibi, kokusu tabiki erkeksi... İlk sürdüğünüzde serinletici bir etkisi var. Cildinize aydınlık bir görünüm veriyor. Cildinize yerleştiğinde rhatsız etmeyen hafif bir yapışkanlık hissi veriyor. Buda içerisindeki yer alan yoğun miktardaki Gliserin den kaynaklanıyor.

It has a huge bottle 100ml. I chose Sensitive Skin type. ( I thought If I dont like it I give it to my dad :D ) It's structurevis like a cream and smells menly soap... At firts application you feel the cooling effect on your skin. It gives also glowing effect to your face. After It sits on your face It gets tacky and Its because of the glycerine of product ingredient.

IS IT WORTH THE HYPE?!? NIVEA MEN AFTER SHAVE BALM AS A PRIMER

 Her zamanki gibi makyajımı uyguladıktan sonra gelelim etkilerine...

Like always I applied  my makeup and next lets see the effects...


IS IT WORTH THE HYPE?!? NIVEA MEN AFTER SHAVE BALM AS A PRIMER

Makyajımı uyguladıktan yaklaşık 4 saat sonra fondotenim gerçekten iyi görünüyordu. Bölgesel olarak sadece burun kenarlarımdaki fondoten kötü duruyordu. Onunda sebebini gripten ötürü akan burnuma bağlıyorum. Gün içerisinde diğer kullandığım primerlarımda bronzerımdan eser kalmazdı ama bu sefer bronzerım ve allığım yerinde kaldı. Beni en çok etkileyen ise bu oldu. 

After I applied  my makeup 4 hours my foundation looks very good. Only I have some issues around my nose because of the flu, got some patches. My bronzer and blush was still same  and I really like this lot.

Sonuç: Gerçekten hoşuma gitti ve primer olarak kullanmaya devam edeceğim. Karma bir cildim olmasına göre performansı oldukça iyiydi. Resimleri daha sonra eklemeyi düşünüyorum. Diğer çektiklerim fazla içime sinmediği için yüklemedim :(

Result: I really liked it lot and will keep pn using as primer. Even though I have karma skin It's performance was really good. I will upload pictures later caues I didnt like the pictures that I have taken for this post :(

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder