9 Şubat 2016 Salı

2016 Pırlanta Modası!

9 Şubat 2016 Salı

2016 Pırlanta Modası!


14 şubat yaklaşıyor arkadaşlar..  Tek taş yüzüğün aslında biz bayanlar için çok anlamlı..  Her genç kızın hayalidir evlenme teklifi almak..  Ve güzel bir tek taş gören kadının her an duygulanacağı bir takıdır.  Çok güzel anlamlar taşıyan bir yüzüğe kim sahip olmak istemez ki ? 

2016 Pırlanta Modası!


Sadece tek taş değil.. Tria yüzüklerden de seçebilirsiniz.. 3 taş 0.20 krat pırlanta yüzüğü gören her bayanı mutlu edebilirsiniz. Tria pırlanta yüzük çeşitlerini çok beğeneceksiniz. Beş taş yüzüklerde bu sene çok trend çok şık yüzükler arasında yer alıyor.. 

2016 Pırlanta Modası!Parmağınıza taktığınızda parıl parıl parlayan bir yüzüğü kim istemez ki.. Karatı düşük olduğundan tek taş yüzüklerden biraz daha uygun fiyatlı yüzüklerdir. 


2016 Pırlanta Modası!


Benim kendi fikrim şöyle elinizi oynattığınızda telefonuzla oynağınızda elinizi masaya bile koysanız gerçekten çok dikkat çeker.. Eee biz kızlar dikkat çekmeyi çok severiz..  Aslında ben sade yüzükleri çok seviyorum tek taş olacak yada tam tur modeli olduğu gibi küçük taşlı yüzük olacak.. Bence çok tarz..

2016 Pırlanta Modası!

14 şubat’ta sadece yüzük değil kolyelerle de boynunuzu öne çıkarabilirsiniz. Tektaş kolyeler, Tria 3 taş kolyeler, Renia kolyeler ve fantezi kolyeler boynunuzu ışıl ışıl yapacaktır. Görenlerin çok dikkatini çekecektir.. 

2016 Pırlanta Modası!


 Bir pırlanta kolye ile geçmişe ait duyguları, bugüne ait yaşananları ve geleceğe ait umutları anlatmak mümkündür. Değerli taşlarla ifade edilen “Aşkın dünü, bugünü, yarını” sloganıyla tanınan pırlanta tria kolyeler, sevgilinizin, annenizin veya kız kardeşinizin özel ve mutlu günlerinde zarafetle eşlik ediyor.


2016 Pırlanta Modası!Sevdiklerinize pırlantalı mücevher hediye etmeyi düşünenler için anlamlı bir hediye seçeneği olan pırlanta tria kolyeler, farklı modeller ve pırlanta kesimleri ile her zevke hitap ediyor. Hediye almak için kara kara düşünmeyin.. www.zenpirlanta.com sizin için en güzel hediyeleri barındırıyor..


Hediyelik yüzük ve kolye modelleri için siteyi ziyaret etmeyi unutmayın..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder