30 Mayıs 2016 Pazartesi

Farmasi Zen Velvety Touch Fondoteni İncelemesi

30 Mayıs 2016 Pazartesi

Herkese iyi akşamlar,

Bugün sizlere yaklaşık üç haftadır severek kullandığım Farmasi Zen Velvety Touch Fondöteni' nden bahsetmek istiyorum.

Good evening everybody,

Today I wanna share with you a foundation that I have been using three weeks, Farmasi Zen Velvety Touch Foundation.


FARMASİ ZEN VELVETY TOUCH FOUNDATION


İlk olarak söylemek isterim ürün  kuru ciltlerin sevebileceği bir fondöten değil, yağlı ve karma ciltler ise bu fondötene bayılacak çünkü hafif mat bir bitişi var. Eğer hafif matlıktan hoşlanmıyorsanız tam mat bir görünüm istiyorsanız sevdiğiniz transparan bir pudra ile veya Farmasi Zen Sıkıştırılmış Pudra' sını kullanabilirsiniz.

First of all I have to say dry skins may not like this foundation but oily and karma skins would really really love this. It has little matte finish. If you want more matte look you can use your favorite transparent powder or Farmasi Zen Pressed Powder.

FARMASİ ZEN VELVETY TOUCH FOUNDATION


Kapatıcılığı ise oldukça başarılı. Sol tarafta cildimin sadece nemlendirilmiş hali, sağ tarafta ise fondöten ve pudra uygulanmış halini göstermeye çalıştım.

Coverage is very successful. You can see my bare face at left only applied moisturiser, on the left side I applied foundation and powder.FARMASİ ZEN VELVETY TOUCH FOUNDATION
FARMASİ ZEN VELVETY TOUCH FOUNDATION


Kalıcılık konusunda oldukça memnun kaldım cildim yağlıdan karmaya dönük olduğu için gün içerisinde sadece T bölgemin üzerinden pudra ile geçmek zorundaydım.

It is very long lasting foundation. My skin is oily to karma thats why through the day I had to re-apply my powder on my T zone area.


FARMASİ ZEN VELVETY TOUCH FOUNDATION

Ürün 30 ml ve 18.99 tl fiyatı var. 30 ml bir ürün için fiyatı biraz pahalı ama eminim Farmasi fiyatlandırma konusunda değişiklikler yapacaktır. Her ay değişik ürünlerde kampanyalar olduğu gibi bu üründe de bir güzellik yapacaklardır.

The product is 30 ml and 18,99 tl but I think this little bit expensive for 30 ml. Hope Farmasi will do arrangement with the prices like every month they did.

Eğer Farmasiye üye olup indirimli bir şekilde alışveriş yapmak isterseniz buraya tıklayıp üye olarak başlayabilirsiniz :)

4 yorum:

  1. I have tried this one and it is really good. :) I i have dry parts of skin and oily ones too(mixed), and it was good on my face.. But i think to oily skin without using mattifying powder it is little heavy.

    YanıtlaSil
  2. LR ürünlerine de bir göz atmalısınız bence çok kaliteli ve sertifikalı ürünlere sahiptir. Daha fazla detay için : https://www.isortagiol.com

    YanıtlaSil
  3. Cok guzel durmus sende farmasinin hic bir urununu kullanmadim ne yazik ki

    YanıtlaSil