29 Mayıs 2016 Pazar

Oseque Cyber Shine Oxygen Mask Yüz Temizleyicisi

29 Mayıs 2016 Pazar

Herkese yeniden merhaba :)
Evet biliyorum neredeyse iki ay olacak blog a uğramayalı ama ne yaparsınız sınavlar bazen peşinizi bırakmıyor ve tüm zamanınızı yiyor. Sonunda özgürüm ve bol bol bloguma vakit ayırabileceğim.

Birçoğumuzun bildiği üzere  Limonian  Kore'de satışı oldukça fazla olan genellikle cilt bakımı ürünlerini ülkemize getiren bir firmadır. Yaklaşık iki hafta önce bana gönderilen Oseque Cyber Shine Oxygen Mask Cleanser ı düzenli olarak her gün kullandım ve şimdi sizlerle ürün hakkındaki yorumlarımı paylaşmak istiyorum.


OSEQUE CYBER SHINE OXYGEN MASK CLEANSER

Hello everybody :)
It was a very long time to have break from my blog. I am so sorry for not have enough time to write here because of my exams. Finally exams are done and I am back again here. Now I have plenty of time for hanging here.

Today I will share with you my comments about a Korean brand cleanser named Oseque Cyber Shine Oxygen Mask Cleanser. Limonian  have sent me this two weeks ago and  I am trying this regularly.

Ürün 120 ml ve bir temizleyici için ideal miktarda bana göre. 6 ayda bitiririm diye tahmin ediyorum düzenli kullanmaya devam edersem.

The product is 120 ml and it is good enough for a cleanser. If I continue to use regularly 6 months I can finish it.

OSEQUE CYBER SHINE OXYGEN MASK CLEANSER

Yapısına gelirsek jel kıvamında ve içinde minik tanecikler var. Bu taneciklerin ürünün içeriğindeki oksijenle birlikte cildi temizlemeye yardımcı olduğunu düşünüyorum.

When it comes to structure of the product, it has tiny particles. I think this particles help to cleaning the face with the oxygen in it.


OSEQUE CYBER SHINE OXYGEN MASK CLEANSER

Ürünü kuru ellerinizle cildinize yaydıktan sonra 1 dakika kendi kendine köpüklenene kadar cildinizde bekletiyorsunuz fakat ben bu süreyi 2 dakikada tutuyorum çünkü 1 dakikada yeterince köpürmedi. Yukarıda 2 dk sonraki halini fotoğrafladım.

You have to apply the product with you dry hands to your face and wait until it foams at least one minute but I wait two minutes because it didnt foam enough in one minute. I took a picture after two minutes above.


Ürün köpürdükten sonra cildinize masaj yaparak cildinizi temizleyip ılık suyla güzelce yüzümüzü yıkıyoruz. Tek bir yan etki gördüm o da burun bölgemde kaşıntıya sebep olmasıydı bu yüzden temizleyiciyi burnuma uygulamadım. Geri kalan verdiği temizlik hissinden oldukça memnun kaldım.

After it foams massage your skin and clean it luke warm water. I have faced only one bad effect that itches my nose so badly thats why I didnt apply the product on my nose. And it really cleans your face so good.


İçeriğide bu şekilde :) Ürünü almak isterseniz mayıs ayı sonuna kadar 35 tl yerine 25 tl ;) 

Ingredients are like that :)

4 yorum:

  1. Benim cildimde hassasiyet oluşturmadı çok beğendiğim bir ürün

    YanıtlaSil
  2. oksijenin temizleme gücü her yerde hizmetimizde :)

    YanıtlaSil