24 Haziran 2016 Cuma

Dermokil Hand Cream / Dermokil El Kremi

24 Haziran 2016 Cuma

Herkese merhabalar :) Bugün Ankara çok sıcak ve bunaltıcı bir hava var. Yazımı sıcaktan bunaldığım için bu saate bıraktım ama sonunda işlerin başına oturabildim. Bugün Dermokil El Kremi'nden bahsedicem birazcık.

Hello everybody :) Today Ankara is soooo hot and sweltering. Because of the hot weather my post is run late and finally I sit infront of computer . Today I wanna share with you Dermokil Hand Cream.

DERMOKİL HAND CREAM / DERMOKİL EL KREMİEllerimiz vücudumuzun zararlı dış etkenlere en çok maruz kalan bölgesidir. Bu yüzden onu çok iyi korumamız gerekir. Yaklaşık bir haftadır bu ürünü çantamdan hiç eksik etmedim zaten boyutu da ufak olduğundan çok rahat yetti. Ürün ellerimizi yaşlanmaya karşı koruyormuş fakat bunu bir haftada anlamak mümkün olmadığından benim söyleyebileceğim tek şey nemlendirmesinin çok iyi olduğu. Bu nemlendirmeyide içerisindeki bitkisel özler ve kil mineralleri ile sağlıyor.  Ben ne zaman ellerimi kuru hissetsem bu ürünü kullandım ve çok memnun kaldım.

DERMOKİL HAND CREAM / DERMOKİL EL KREMİ

Our hands are the most exposed areas of the body to harmful external factors. That is why we must protect it very well. For about a week I have not been missing it from my bag and being in small size is very easy to use and enough. It is  protecting hands against aging, but it is not possible to understand the product in a week, the only thing I can say that has very good hydration. Herbal extracts and clay minerals provides moisturizing. I used this product when I feel dry my hands and I was very pleased.

Ürünün içeriğine buradan bakabilirsiniz. Ürün bana bir etkinlikte hediye edildiğinden fiyatını bilemiyorum.

You can see the ingredients here and because it was a gift I don't know the price of it

1 yorum:

  1. Bu markayı seviyorum ürünlerini kullanırım harika.

    YanıtlaSil