23 Haziran 2016 Perşembe

Tarte ''Tarteist Contour Palette'' Review And Swatches

23 Haziran 2016 Perşembe

Güzel ve sıcak mı sıcak bir günden herkese merhaba :)
Bugün sizlere yaklaşık üç aydır severek kullanmakta olduğum Tarte Tarteist Kontör Paleti'nden bahsetmek istiyorum.

Hello from a hot and shiney day to everybody :)
Today I wanna share with you that I have been using three months the Tarte Tarteist Contour Palette

TARTE ''TARTEIST CONTOUR PALETTE''Paketi ilk açtığımda ürün ile ilgili bilgi veren ve yüzümüze nasıl uygulama yapacağımız hakkında bir kağıt bulunuyor. Kontür olayına yeni başlayanlar için oldukça yok gözterici buldum.

When I first opened the package you will see a paper that gives information about the product and how to use it. For new starter of contouring I find it very useful.

TARTE ''TARTEIST CONTOUR PALETTE''

Ürünün dış kısmı kocaman altın rengi bir CD yi andırıyor. Bunu oldukça şık ve değişik buldum.

Out of the product is like a big golden CD. I found it very elegant and interesting.

TARTE ''TARTEIST CONTOUR PALETTE''

Ürünün içinde kocaman bir ayna bulunuyor. Altı değişik renk pudra bulunan bu palette her birinin yanında ne için kullanıldıkları yazıyor. Pudralardan ikisi aydınlatma için, sarı pudra ise correcting için kullanılıyor.  Kontör için ise iki farklı renk ve bir adette allık var.

Product includes a large sized miror. Each of the six powders have a label printed on the compact telling you what they are used for. Tarte includes two highlighters, a correcting yellow powder or highlighter if you like, two contour powders, and a blush.

TARTE ''TARTEIST CONTOUR PALETTE''

Ürünün tek beğenmediğim yanı kontör renklerinin oldukça koyu olması ve birçok cilt tonu ile uyum sağlayamayacak olması oldu. En sevdiğim ise allık, çok yumuşak bir gül kurusu rengi. Birçok makyajınıza çok güzel eşlik edebilir. Yapılarına gelirsek karıştırması kolay ve oldukça kremsi. En önemlisi tozutma yapmıyor. Ah birde kokusu yok mu tam bir çikolata :)

The only thing that I didn't like the product is having two contour shades are very dark and this doesn't suit on so many skin tones. My favorite in this palette is the blush, it has very nice dusty rose color and it can suit on your every makeup you have done. They are very easy to blend and creamy. Most important thing is it is not powdery. Oh that smell is so nice, exactly a chocolatte.

TARTE ''TARTEIST CONTOUR PALETTE''


TARTE ''TARTEIST CONTOUR PALETTE''

Bunlarda ürünün swatchları :)

These are the swatches of the product.

1 yorum:

  1. Ne mutlu ki böyle bir blogger karşıma çıktı. :) Şu ürünü hep merak etmişimdir. Ama yaşıma uygun bulmadığım için bu tarz ürünler pek kullanmıyorum. Anlatımınız için çok çok teşekkür ederim :) Bloğunuzu takipe aldım bende beklerim <3

    YanıtlaSil