21 Haziran 2016 Salı

Zoeva 234 Luxe Smokey Shader Göz Fırçası İncelemem

21 Haziran 2016 SalıHerkese yeniden merhaba :)
Uzun süredir kullanmakta olduğum Zoeva 234 Luxe Smokey Shader Eye Brush dan sizlere bahsetmek istiyorum.

Hello everybody :)
Today I wanna share with you Zoeva 234 Luxe Smokey Shader Eye Brush that I have been using very long time.


ZOEVA 234 LUXE SMOKEY SHADER EYE BRUSH REVIEW


Çok yumuşak ve sık kıllara sahip olan bu fırçayla çabucak bir dumanlı göz makyajı yapabilirsiniz. Yumuşaklığının sebebi ise tamamen doğal keçi kıllarından yapılmış olmasıymış. Makyaja yeni başlayan arkadaşlarım için bu tarz bir fırçanın çok gerekli olduğunu düşünüyorum.

It has very soft and dense bristles and this helps you create and easy quick smokey eye makeup. Softness came from natural goat hairs that it made of. For new starters of makeup this style of brush is must have as my opinion. 

ZOEVA 234 LUXE SMOKEY SHADER EYE BRUSH REVIEW

Gelelim benim bu fırçayı nasıl kullandığıma :) İstediğim renk bir farı fırçaya alıyorum zaten yapısı itibariyle yeterli miktarda farı fırçaya alabilmeniz çok kolay. Bunu tüm göz kapağıma ve alt kirpik çizgime uyguluyorum. Daha sonra bir karıştırma fırçası ile sınırları güzelce karıştırıyorum ve bitti. Kolay ve hızlı dumanlı göz makyajımız hazır.

Let's see how I use this brush :) I took and eyeshadow that I want onto the brush, already its bristles help you can took exact amount of the product easily. I apply it on my eyelids and lower lashline. Then with a blending brush I blend harsh lines and done. Easy and quick smokey eye makeup is ready.

ZOEVA 234 LUXE SMOKEY SHADER EYE BRUSH REVIEW

Tamamen el yapımı ve doğal keçi kıllarına sahip bu fırça ile herhangi bir sıkıntım olmadı. Yıkadıktan sonra bile formunu kaybetmedi ve kıllarında bir tane bile dökülme olmadı. Ürünü aldığınızda çok güzel korumalı bir şekilde elinize ulaşıyor. Ben korumaları attığım için gösteremiyorum. 

It is totally handcrafted and has natural goat hairs. I have no cons with this brush. After I washed it several times It didn't lose its form and no fall out bristles. When you bought it came with protective pouch. I couldn't show you because I remove them.

ZOEVA 234 LUXE SMOKEY SHADER EYE BRUSH REVIEW

Ben ürünü kendi orijinal sitesinden aldım. Bir hafta gibi bir sürede elime ulaştı. Sizde eğer bu ürüne sahip olmak isterseniz buradan kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.

I bought the product from Zoeva's Original Shopping Site , If you want to buy you can visit the site.

2 yorum: