9 Mart 2017 Perşembe

Ana Sayfa » , , , , , » HP Bitki Dünyası Hindistan Cevizi Yağı / Hande Polat Coconut Butter

HP Bitki Dünyası Hindistan Cevizi Yağı / Hande Polat Coconut Butter

9 Mart 2017 Perşembe

Merhaba,
Bugün sizlere severek kullandığım ve bu ikinci kavanozum olan HP Bitki Dünyası Hindistan Cevizi Yağı ndan bahsetmek istiyorum.

https://handepolat.com.tr/

Hello;
Today I wanna tell you about my favorite coconut oil that has been my second jar Hande Polat Coconut Butterİlk olarak cilt için olan faydalarından bahsetmek istiyorum. Ben ürünü makyajımı temizlemek için kullanıyorum ve acayip güzel temizliyor. Diğer cilt temizleme ürünlerine nazaran cildi kurutmadan temizliyor. Ayrıca tüm cilt tiplerinin rahatlıkla kullanabileceği bir özelliği var. Ayrıca belirtmek isterim makyajımı temizledikten sonra cildimi ıslak bir havluyla siliyorum ve toniklemeyi ihmal etmiyorum.

Gelelim dişlerimiz için olan faydalarına... Dişlerimizi bazen diş fırçasıyla tam olarak temizlemek mümkün olmayabiliyor. Ama haftada 3 kez dişlerinizi ayrıca hindistan cevizi yağı ile 20 dk kadar çalkalamak çok faydalı olacaktır :)

Son olarak saçlarımıza olan faydalarından bahsedelim :) Eğer saçlarınızda kepeklenme problemi veya kuruluk problemi varsa hindistan cevizi içinde bulunan faydalı asitler bu problemlerinize kesinlikle iyi gelecektir. Şampuanınızın içine koyarakta kullanabilirsiniz. Ayrıca ince telli saçlara güzel bir tarifim var. ! çorba kaşığı dolusu hindistan cevizi yağı, 10 damla biberiye yağını bibbirine karıştırıp saç diplerinize sürüyorsunuz 3 dakika masaj yapıyorsunuz 30 dakika beklettikten sonra güzelce yıkıyosunuz.


https://handepolat.com.tr/

First of all I wanna tell you about about its skin benefits. I use this product to clean my makeup and its very successfull at this. It never dries my skin while doing this. It can be used at all skin types. I would also like to state that after I clean my makeup with this using a wet towel and tonic my face absolutely.

Let's talk about benefits for our theeth. Sometimes we couldn't clean completely our gum and teeth. If you want to heal your gums and repair your teeth, I recommend coconut oil pulling 3x a week for 20 minutes a day.

Lastly tell you about for benefits our hair. If you have dandruff or dry hair coconut oil has the perfect fatty acids to help improve these conditions. You can adde coconut oil to your shampoo to improve your hair and use straight coconut oil as an all natural hair conditioner.
To get rid of dandruff and to thicken hair massage 1 tbsp coconut oil mixed with 10 drops of rosemary essential oil into your scalp for 3 minutes. Then shower 30 minutes later.
12 yorum:

 1. çok denemek ıstıyorum bır turlu almak nasıp olmuyor ..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Linki verdim canım sipariş verebilirsin ordan :)

   Sil
 2. Bu markayı ve bu ürünü bu ara çok duyuyorum makyaj temizlemek için aslında kullanmak lazım sonuçta doğal.Çok güzel bir paylaşım olmuş.Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler faydalı bulmanıza çok sevindim :)

   Sil
 3. Doğal bir yağ olduğu için ben de hamileliğimde sıklıkla kullanmıştım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok iyi bunu duyduğuma çok sevindim :)

   Sil
 4. Saçlarım için kullanıyorum bende. Bazende cildimde çok kuruluk olursa sürüyorum ve cok güzel nemlendirir gerçekten

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok faydalı bende severek kullanıyorum :)

   Sil
 5. doğal bitkileri ve ürünleri kullananlar için işe yarar bilgiler var teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rica ederim. Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler :)

   Sil