22 Haziran 2017 Perşembe

Logona Naturkosmetik Siyah Göz Kalemi

22 Haziran 2017 Perşembe

Herkese mutlu akşamlar dilerim :)

Bugün sizlere uzun süredir kullandığım ve oldukça memnun kaldığım Logona Naturkosmetik Siyah Göz Kalemimden bahsetmek istedim.


Good evening everybody :)

Today I wanna share with you that I have been using for a long time and my favorite eye pencil Logona Naturkosmetik Black Eye KohlLogona Naturkosmetik Siyah Göz Kalemi


Ben yapabildiğim kadar makyaj malzemelerimde organik ürünler tercih ediyorum ve bunun için tek bir site tercih ediyorum. Hangi site mi? Tabii ki Ayışığı Organik  :) Lens kullandığım için gözlerime kullandığım ürünlere oldukça dikkat ediyorum. Ve bu ürün yumuşak sürümü ile kolay bir uygulama sağlıyor. Ayrıca içeriği tertemiz olan Logona Göz Kalemi BDIH Organik Sertifikalı bir markadır.

I prefer organic makeup product and for this I only chose one website and it is Ayışığı Organic  :) I am using Contact lenses thats why Im very careful about my eye makeup products. This eye kohl has very soft application. And ingredients are very clean, Logona Eye Kohl has BDIH Organic Certificate brand.


Logona Naturkosmetik Siyah Göz Kalemi

Yukarıdada gördüğünüz gibi uyguladığınızda simsiyah bir görünüme sahip. Yapısı yumuşak ve kolay uygulama sağlıyor. Tek eksi yanı waterproof olmaması, bu yüzden akşama kadar dayanmıyor. Kalıcılığını arttırmak isterseniz siyah bir farla sabitlemenizi tavsiye ederim.

As you see on the swatch is black black, very soft and easy application. One disappointed thing it is not waterproof, thats why it is not long lasting. If you wanna make it long lasting I suggest you can lock it with a black eyeshadow.

Logona Naturkosmetik Siyah Göz Kalemi

Eğer sizde organik ürünler kullanmak istiyorsanız ve güvenilir alışveriş yapabileceğiniz bir site arıyorsanız buraya tıklayarak  Ayışığı Organik sitesinden istediğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz.

If you want to use organic products and shopping online safely you can click here and shopping on Ayışığı Organic website. And it has variety of choices.22 yorum:

 1. Kalıcı olmayan göz kalemleri gün sonunda çok kötü oluyor ben hiç sevmiyorum :)) Blogunu yeni keşfettim ben de beklerim, güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoşgeldin cnm bende takipteyim 🤗

   Sil
 2. Lens konusunda haklısın çok dikkat etmek gerekiyor. Kolay silinip tekrar uygulanabiliyorsa yenilenebilmesi sorun olmaz:)
  Takipteyim
  birsenle.com

  YanıtlaSil
 3. siyahlığı da çok güzel. Ben böyle simsiyah kalemleri tercih ediyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Akmasa gerçekten sürekli alabileceğim bir kalem 🤗

   Sil
 4. Immm çok güzel görünüyor. Benimde çok alerjik bir bünyem olduğu için ben de bu markanın sıkılaştırıcı fondötenini kullanıyorum. Çok memnunum👍

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok sevindim canım. Çok teşekkürler....

   Sil
 5. Benim de gözlerim çok hassas bu siteye bakacağım hep unutuyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mutlaka uğra canım. Teşekkürler :)

   Sil
 6. Ay Işığı sitesini zaman zaman inceliyorum ben de.Göz kaleminin verdiği siyahlık çok güzelmiş,kalıcılığı hariç tabi.Bu arada G+ ekledim.Sevgiler...

  YanıtlaSil
 7. Uygulaması gayet hoş olmuş, far bazı ile waterproof olmaması da avantaja dönüştürülebilir :)

  YanıtlaSil
 8. Göz kaleminin daha doğal içeriğe sahip olması harika. Göz makyajı da harika olmuş bence :-)

  YanıtlaSil
 9. Ay ışığı organik sitesi uzun zamandır alışveriş yapmak istediğim bir site :) Kalemin siyahlığı gayet güzelmiş :) Mutlulukla kullan canım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle en güzel ve en doğal ürünler ayışığında mevcut :) Teşekkürler canım :)

   Sil
 10. Makyaj ürünlerinde kullanamadığım ikinci ürün ☺️ Ama sana yakışıyor ☺️

  YanıtlaSil