27 Haziran 2017 Salı

Mini Bayram Alışverişim

27 Haziran 2017 Salı

Herkese yeniden merhaba,
Ne kadar bu indirimde hiçbir şey almayacağım desemde yine duramadım. H&M ve Sephora'dan minik bir ihtiyaç alışverişi yaptım :)

Hello again everybody,
I promised myself not to shop but I couldn't stop myself anymore. I bought from H&M and Sephora somethings that I need :)

Mini Bayram Alışverişim

İlk olarak Panora Sephora'dan aldığım 3 parça üründen baahsedeyim size. İki farımada görür görmez aşık oldum. Nasıl güzel neon renklerdir onlar deyip tanesi 10 tl olan bu farları kaptım. Mavi mor gibi rengi olanın ismi Pool Party No:251. İkinci farım tam bir Neon Pembe ismi ise Starlette No:262. Son olarakta harika bir yeşil tona sahip göz kalemi aldım buda 23 numara Summer Cruise.

First part is from Panora Sephora. I fell in love with these eyeshadows at first sight. Neon colors are the best for summer and only 10 tl for each. Grabbed them quickly. First one is Blue with purple undertones No:251 Pool Party, second is very great Neon Pink No:262 Starlette. Last piece is eye pencil has a great green tone in, No:23 Summer Cruise.

Mini Bayram Alışverişim

Son 3 parçamıda One Tower H&M den aldım. 

Last 3 pieces is from H&M One Tower.

Mini Bayram Alışverişim

Sünger ihtiyacım hiç bitmez sürekli yeni süngerler denerim bu süngerleride instagramda bir çok arkadaşımda gördüm indirim döneminde bulamadım, indirim bitince hemen bulup aldım. Makeup Sponge 6.99 tl, Mini Makeup Sponges 19.99 tl ve içinde 5 adet mini sünger var oldukça hesaplı ;)

My makeup sponge needs never ends, I have tried so many sponges and I saw these to my Instagram friends and couldn't catch them on sale. Now I saw and grabbed them. Makeup Sponge price is 6.99 tl, Mini Makeup Sponges price is 19.99 tl and It has 5 mini sponges in it and it is very economic.


Mini Bayram Alışverişim

Son parçam ise ucuz mu ucuz rengi mükemmel bir gece mavisi olan ve içinde minik simler olan 5 tl değerindeki bu mini oje numarası ise 12805.

Last piece is very cheap and perfect night blue and it has mini sparkles in it. Price is only 5 tl. No: 12805.


Umarım alışveriş yazımı beğenmişsinizdir ve faydalı bulmuşsunuzdur. Yakında hepsinin tek tek incelemesini sizler için yapacağım. Şimdilik hoşçakalın ve kendinize iyi bakın :)

Hope you like my shopping post and found it helpful. Soon I will review them all for you. For now see you soon and take care :)
24 yorum:

 1. Yaa hepsi de çok güzeller :)

  YanıtlaSil
 2. Ojeye bayıldım canım performansı nasıl ben de alayım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Henüz denemedim canım ama yarın mutlaka bir uygularım :)

   Sil
 3. İyi günlerde kullan canım hepsi çok güzel :D

  YanıtlaSil
 4. Çok tatlı ürünler mutlulukla kullan :)

  YanıtlaSil
 5. Sephora far ve kalemlerini kaçırdım yaa ben.Çok güzel şeyler almışsın güle güle kullan canım.Sevgiler

  YanıtlaSil
 6. Endişeleniyorum, yakında sünger alacağım.:D Sünger kullanma alışkanlığım yok. Bir ihtimal başlayabilirim. :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende yetmeyecek diye korkuyorum alıp alıp duruyorum :D

   Sil
 7. Ojede olduğu gibi bütün far renkleri ilgimi çekiyor fakat ben pek kullanamıyorum bu tarz renkleri. Uygulamalı olarak da nasıl kullandığını göstersen herkes için bir fikir olabilir :) Nocturne harika bir renk bence de :) H&M süngerlerini de seviyorum ben, sevgiler güle güle kullan hepsini

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler canım tabiki ayrıntılı incelediğimde kesinlikle göstericem :)

   Sil
 8. Güle güle kullanılsın hepsi.H&M süngerler çok ilgimi çekti :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler canım 💋💋💋

   Sil
 9. hepsi de çok tatlış görünüyor. Güle güle kullan. Ben bu kadar iddalı renkler kullanamıyorum ama hakkını vereni de çok beğeniyorum...

  YanıtlaSil
 10. Farlara ve ojeye bayıldım :)) Mutlulukla kullan canım :)

  YanıtlaSil
 11. çok şekerler iyi günlerde kullan tatlım

  YanıtlaSil
 12. Hepsi çok güzel iyi günlerde kullan tatlım ☺️

  YanıtlaSil