7 Temmuz 2017 Cuma

Essence Volume Stylist 18 Hr Curl & Hold Mascara and 18 Hr Lash Extension Mascara

7 Temmuz 2017 Cuma

Herkese serin bir Ankara akşamından merhaba :)

Bugün sizlere son iki aydır elimden düşürmediğim tüm makyajlarımda kullandığım harika iki maskaramdan bahsetmek istiyorum.

Hello to everybody from a cool Ankara night :)

Today I wanna share with you my favorite mascaras that I have been using all my makeups.
Essence Lash Extension Mascara adındanda anlaşıldığı gibi uzunluk vermeyi vaat ediyor ve bu konuda oldukça başarılı, içeriğindeki micro fiberler sayesinde. Fırçası düz ve kıl yapıda. Ayrıca 18 saat kalıcılık gibi bir iddiası var ve kesinlikle doğru sabahtan akşama kadar gram dökülme yapmadan kirpiklerimde kaldı. Gelelim temizlenmesine, ben genelde makyajımı bu linkte bahsettiğim hindistan cevizi yağıyla temizlediğimden kolayca ve dökülme yapmadan temizledi. Onun haricinde bir temizleyici ile denemedim ama başka göz makyajı temizleyicilerle nasıl olur bilemiyorum.

Essence Lash Extension Mascara has given perfect long looking to your eyelashes and it is really successful at this, coz it has micro fibers in it that gives length to your lashes. Brush is thin and straight bristles. It claims that lasting 18 hr and that is also true and never spilled a piece all day long. Let's see how I cleaned it. I used this coconut oil for remove it easily and no eyelashes lost. Have not tried with another eye makeup remover.İkinci maskaramsa Essence Volume Stylist Curl & Hold Mascara, çok güzel volum veriyor içinde bulunan mikro şekillendirici waxlar sayesinde. Kıvırma etkisi hakkında birşey söylemem mümkün değil çünkü kirpiklerim kendinden kıvrık. Kıl fırçalı ve fırçası kürek şeklinde. Aynı şekilde bu maskaranında 18 saat kalıcılık gibi bir iddiası var ve kesinlikle doğru sabahtan akşama kadar gram dökülme yapmadan kirpiklerimde kaldı. Temizleme işinide bir önceki maskarada anlattığım şekilde yaptım ve hiçbir sorun oluşmadı :)

Second mascara is Essence Volume Stylist Curl & Hold Mascara, gives very good volume to your lashes because it has micro waxes in it . But I can't say anything about curling act coz I have naturally curled lashes. Brush has bristles and formed like shovel. It also claims that lasting 18 hr and that is also true and never spilled a piece all day long. I have used same method with the other mascara and no problem with it absolutely.


Evet maskarada öncesi sonrası yapmasam olmazdı :D

So I couldn't stop myself making before after pic :D


Bana göre sağ tarafta Essence Volume Stylist 18hr Lash Extension Mascara solda ise 18 hr Curl & Hold Mascara uygulanmış halleriyle duruyor ;)

To the right ( for myself ) Essence Volume Stylist 18hr Lash Extension Mascara, to the left 18 hr Curl & Hold Mascara is applied ;)
18 yorum:

 1. Benim cok merak etttimğim maskaralardı bunlar .... Şindi ise kesin alacağım bir maskara oldu ... Paylaşım için çoooook tesekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rica ederim canım, beğenmene sevindim :)

   Sil
 2. Özellikle sağdaki çok güzel 😍

  YanıtlaSil
 3. Etkisi çok güzelmiş ve ambalajının rengine bayıldım <3 :)

  YanıtlaSil
 4. Bu maskaraları sıkça görüyorum ama elimdeki maskara stoğu fazlaca olduğu için almamıştım ama performansları baya iyiymiş:)

  YanıtlaSil
 5. Sonuç Harika. Güle güle kullan canım 😘

  YanıtlaSil
 6. Etkisi harika. Baya hacim verip uzatmış. Denemeye değer. Teşekkürler önerin için canimm:)

  YanıtlaSil
 7. Curl& Hold'dan kesinlikle alacağım. Başka biri de çok övdü, etkisi fotoğrafında çok açık zaten canım :)

  YanıtlaSil
 8. wauvvv gerçekten de çok etkiliymiş. Ben sanırım sağdakini daha çok beğendim... Eeeee mankende güzel olunca ....

  YanıtlaSil
 9. Nasil guzel durmus sende bayildim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim canııııımmmm beniiiim :)

   Sil