24 Kasım 2017 Cuma

Oxygen Bubble Mask

24 Kasım 2017 Cuma

Merhaba kızlar, bugün yepyeni bir ürünle karşınızdayım. Oxygen Bubble Mask, şu meşhur köpürerek kabaran ve cildi temizleyen maskelerden :) Ama benim size önereceğim maskenin içinde sabun bulunmuyor, ayrıca cildi tahriş eden maddeler içermiyor. Bu yönüyle hassas ciltlerin çekinmeden kullanabileceği bir maske oluyor. BEAUTY FACTORY O2 Bubble Mask e bizleri bu harika ürünle buluşturduğu için çok teşekkür ederim. Şimdi gelelim benim yorumlarıma ;)Hello girls, today I am with you with a very new product. Oxygen Bubble Mask, that is like the famous bubbling, foaming masks :) But this mask does not contain soap,  also does not contain skin irritants. With this feauture sensitive skins can use it with no hesitate. I am very thankful to  BEAUTY FACTORY O2 Bubble Mask for making us meet this product. Now, lets see my reviews ;)İlk maskemiz Aloe Vera içerikli. Bu maskenin vaadi derinlemesine temizlik sağlamak ve ciltteki lekelerin rengini açmakmış, ben henüz bu maskeyi bir kere denedim, cildimdede fazla lekem kalmadığı için bu özelliği hakkında yorum yapamıycam. Fakat derinlemesine temizlik vaadini gerçekten yerine getiriyor. Makyajımı çıkardıktan sonra temizlendi cildim sanıyorken maskeden sonra farkettim ki halla kalıntılar varmış cildimde. Maske gerçekten derinlemesine temizlikte başarılı :)

Our first mask has extract of Aloe Vera. This mask offers a deep cleaning and brighten spots on skin. I have only try this mask one time thats why I could not see the results of brightening effect and I do not have so many skin spots. But one think I could say about it really deep cleanse the skin from make-up residue.


İkinci maskemiz papatya özlü, kokusuna bayıldım. Bu maskede derinlemesine temizlik ve diğerinde farlı olarak renk eşitleme vaatlerinde bulunuyor. Derinlemesine temizlikte oldukça başarılı ve kullandıktan sonra cildimde aydınlık bir etki yarattı. Severek kullandım.


Second mask has extract of Daisy, I really love it's scent. This mask also offer deep cleansing and differ from other mask it has color balancing efect. It is really successful at deep cleansing and really gave me bright appearance. I have used it fondly.İçlerinde en beğendiğim maske bu yasemin içerikli olan oldu. Kokusu çok hoş. En sevdiğim çiçek kokusudur yasemin :) Cildimi çok güzel temizledi ve uyguladıktan sonra cildim yumuşacık ve nemliydi, bu özelliği beni çok şaşırttı :)

This mask was my favourite with the extract of Jasmine and scent in it. My favorite scent is Jasmine :) It has really deep cleansed my skin and after I used it my skin felt really soft and smooth. This feature is very fascinating.
Son maskemiz ise gözenekleri derinlemesine temizlemesi ve sıkılaştırması ile bittikten sonra tekrar alınacaklar listeme girdi bile ;) Çoğu gözenek temizleme ve sıkılaştırma özelliği olan ürünler cildimde kuruma yaparken bu üründe öyle bir sorunla karşılaşmadım. Gerçekten sevdim.

Our last mask has deep cleansing and thighten up the pores and I would rebuy it when it finishes ;) Almost all deep cleansing pores and thighhten up products make my skin dry but this product does not dry my skin. Really love it.

14 yorum:

 1. Bu maskeler son zamanlar da çok popüler :) Ellerine sağlık çok güzel bir yazı olmuş :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rica ederim Zaman ayırıp okuduğun için teşekkürler :)

   Sil
 2. :) denemedıgım bı urundu fıkrım oldu teşekkurler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Faydalı olabildiysem ne mutlu bana :)

   Sil
 3. Çok güzel görünüyorlar ama .Güzel günlerde kullan canım.

  YanıtlaSil
 4. Love your post dear ♥
  If you want you can check out my blog.I write about fashion, beauty and lifestyle.Maybe we can follow each other and be great blogger friends !

  http://herecomesajla.blogspot.ba/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. That will be awsome 😍 Thanks for supporting dear 💋

   XOXO
   Gizem

   Sil
 5. Çok merak ettiğim maskeler kuzum özellikle yaseminli olanı kısa sürede deneyeceğim . :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumlarını sabırsızlıkla bekleyeceğim o zaman :)

   Sil
 6. Merak ettigim urunlerden canim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mutlaka dene canım ve yorumlarını yaz, bende severek okuyayım :)

   Sil
 7. Güle güle kullan canım.Çok merak ettim etkisini :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler canım ikincileride kullanınca tek tek yazmayı planlıyorum 🤗

   Sil