10 Mayıs 2018 Perşembe

Lerzan Karadanlı 23 Nisan Blogger Etkinliği

10 Mayıs 2018 Perşembe

Herkese merhabalar :)

Bu ay bol etkinlikle geçtiği için size bol bol etkinlik yazısı yazacağım ;) Biz 23 Nisan' da sevgili Lerzan'ın  davetiyle Henry Jones Niğde deydik :)


Etkinlikte en çok hoşuma giden şey İstiklal Marşı'nı okumamızdı. Sonrasında ise sponsorlarımız bizlere ürünlerini tanıttı ve fotoğraf çekindik. O kadar değişiktiki ürünleri bulup toplu fotoğraflar çekindik. Aşırı emek verilmiş, her detay düşünülmüştü bu etkinlikte. Çok güzel ürünlerimiz oldu ve birçoğu ile ilk kez tanıştım. Bu fırsatı sunduğu için Lerzancıma çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bu etkinlik sayesinde bir çok yeni blogger arkadaşım oldu, güzel insanlarla tanıştım. Hemen hemen herkes şehir dışından geliyordu ama büyük çoğunluğu Ankara ekibi, yani biz, oluşturduk ;) 6 saatte Niğdeye gelmiş olsakta o yorgunluğumu unuttum çünkü çok keyifli zaman geçirdik. Son olarakta mekanımız aşırı güzeldi ve birbirinden güzel fotoğraflar çekildik.

Etkinlikte ilk olarak Letscolor firmasından Ayşe Hanım bizlere firma hakkında bilgiler verdi. Tam buğday unundan yapılan bu oyun hamurlarının çocukların sağlığına hiçbir zarar vermediğini öğrendik.


Sonrasında ise bizlerin dostu Revox firmasından Gamze Hanım bizlere yeni çıkacak bebek ürünleri serisinden ve bu ürünlerin sadece eczanelerde satılacağından bahsetti. 


11 yorum:

 1. Very interesting post. I like your blouse... kisses

  Follow for follow? <3

  www.ioannesstyle.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Thank you for the support dear :)

   Sil
  2. Tnx for visit and follow. I am follow you back <3

   Sil
 2. Lerzan'ın etkinlikleri hep çok güzel ve özenli olur..Çok ta anlamlı bir etkinlik olmuş..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İlk defa katıldım bende umarım diğerlerine katılmakta nasip olur :)

   Sil
 3. ben de bu güzel etkinliğin sponsorlarından biri olmaktan çok gurur duydum. Aslında daha evvel Lerzan'ın katıldığı engelli çocuklar yararına düzenlenen bir etkinlik için kitap göndermiştim fazla kalan kitaplar da bu etkinliğe kısmet oldu. Bu arada mekanda, etkinlikte, sizler de çok hoş görünüyorsunuz.

  YanıtlaSil
 4. canım geldiğin için çok teşekkür ediyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Davetin için tekrar teşekkür ederim canım :)

   Sil